Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, krótka informacja odnośnie AMW po relase #nowywykop.
---
Wykop wypuszczjąc nową wersję wyłączył APIv2, to interfejs programistyczny który pozwalał na automatyczne dodawanie wpisów i odpowiedzi przez panel moderatora AMW. W wielkim skrócie AnonimoweMirkoWyznania znowu przestały działać.
Dwa lata temu, podobna sytuacja miała miejsce kiedy to zostało wyłaczone APIv1, a informacja o tym została ogłoszona przez wpis na mikroblogu. Link do mojego wpisu na ten temat https://wykop.pl/wpis/48654867/.

Tym razem informacja o wyłączeniu APIv2 nie dotarła do mnie w ogóle, tym samym pozbawiając mnie możliwości reakcji i dostosowania się do zmian. Mam żal do @a__s i @m__b - macie do mnie kontakt, możecie nawet wyslać pw na wykopie, albo nawet maila do wszystkich ktorzy mają aktywne klucze API i poinformować o takich istotych zmianach. Od dłuższego czasu czułem jakby rzucane były mi pod nogi kłody, w postaci pierwsze APIv2, które praktycznie nie posiada dokumentacji i tylko dzięki uporowi innych użytkowników udało się rozgryść w jaki sposób należy go używać bez zadnego supportu ze strony wykopu. Następnie po nocnych akcjach rumuna, konto AMW było blokowane praktycznie każdej nocy, po dodaniu kilku wpisów. Zablokowane konto musiałem każdego ranka ręcznie odblokowywać logując się na stronie wykopu i rozwiązując captche.

Podsumowując to koniec AMW, ja niestety nie mam już żadnych chęci na kontynuowanie tego projektu w takich nieprzyjaznych dla developerów warunkach.
Jeśli ktoś inny jest chętny i chciałby przejąć projekt zapraszam do rozmowy na PW, jestem w stanie oddać: login, domenę, poinstruować w jaki sposób uruchomić AMW lokalnie i zacząć developemnet.

Z tego miejsca jeszcze raz pragnę podziękować najważniejszym Osobom w tym projekcie, czyli moderatorom. Każdy z nich poświęcił dziesiątki godzin na czytaniu Waszych anonimowych wpisów. Bardzo Wam dziękuję, bez Was ten projekt nie mógł by istnieć.
@Zkropkao_Na, @NowyJa, @akado, @kwasnydeszcz, @Asterling, @Eugeniusz_Zua, @kptant, @marcel_pijak @LeVentLeCri @Precypitat, @Leszcz_Bagienny, @jonik.
Dziękuję także każdemu, kto zdecydował się wesprzeć finansowo projekt (#anonimowemirkodonacje). Łącznie od czerwca 2020 wpłaciliście około 1500zł.
Wspaniała to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy.

#anonimowemirkowyznania #anonimowemirkowyznaniatechnicznie #oswiadczenie #wykop

  • 185
@AnonimoweMirkoWyznania: @kultimonto @dinkum Masarka, użytkownicy tacy jak Wy za darmo pracowali na ten portal i wolnym czasie robili dobrą robotę, a wykop zgarnial kase z reklam. Gdyby nie Wy i Wam podobni to by to już pewnie dawno zdechło.

To mi się w głowie nie mieści jak można pokazać taki totalny brak szacunku użytkownikom i twórcom. Już pomijam, że nic nie działa, ale to co odwalili z tym API i ich