Wpis z mikrobloga

Jak ustawilibyście firmy Held, Rebelhorn i Shima względem siebie w kontekście jakości wykonania? Czy Held to inna liga niż pozostałe 2 firmy? Szukam ciuszków do turystyki i podoba mi się design ich kurtek, ale w cenie podstawowego zestawu (kurtka+spodnie) Held można kupić wyższe modele pozostałych 2 firm i zastanawiam się w którą stronę warto iść. Jaką jeszcze firmę z tych tańszych warto wziąć pod uwagę?
#motocykle
  • 12
@kipowrot: @Sarveil: Rebelhorn też jakością jakąś mega nie grzeszy. Nie jest to poziom Dainese czy Alpinestars
Tylko jak kupilem 2 lata temu kombi Rebelhorn Rebel, to żeby z takim wyposażeniem kupić markowe combi musiałbym dołożyć minimum 2k.
@mL4z2m3jCf7ZWMWfSFqsRvsh: Held to premium (używam m.in phantom air), Shima kurtki i spodnie jako tako, jedyne co z czystym sumieniem poleciłbym to kamizelki (grzejąca i chłodząca). Z tego co miałem to - rękawiczki, kupiłem te najbardziej przewiewne - puściły na szwach po sezonie okazjonalnego używania; buty, ten nowy miejski model trampkowy - jego wnętrze dosłownie rozpuszcza się w wodzie XD, musiałem na własny koszt naprawić usztywnienie, bo nie uznali reklamacji (najgorzej wydane