Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: owszem. jednak po każdym ataku spuszczali trolle ze smyczy w myśl "w chaosie informacyjnym wolno więcej".

Na zaszczytną wzmiankę zasługuje ten, który stwierdził, że bloki to był "uzasadniony cel", bo była to oznaczona baza nazistów - wskazując na swastykę namalowaną przez jakiegoś wandala na elewacji.
@Szalom: @zbyszko17: wpis albo usunięty, albo spadł bo nie widzę swojej odpowiedzi w historii już, oczywiście że nei nazwał orków po imieniu kacapskim ścierwem tylko pisał o bratnim narodzie rosyjskim który od zawsze pomagał polakom i nigdy go nie prześladował, ani nikogo nie zabił, nie to co ukraińcy
@ButtHurtAlert: w którym miejscu wyśmiewam zbrodnie? tłumacz niepodumał? wyśmiewam podludzi próbujących wybielić ścierwa niegodne miana ludzi których ochoczo bronisz z pianą
@ButtHurtAlert: No dajesz, wrzucisz link do filmu gdzie wbija się nóż w oczy czy do strzelania po kolanach?

Oba to ruSSkie prowokacyjne filmy z marca, zrobiono tylko po to żeby russkim pokazywać, że w niewoli ukraińskiej nie jest tak jak to opisuja ruSSki w niewoli ukraińskiej, czyli mają jedzenie, opiekę medyczną, nawet papieroski dają.
Ale torturują ich i mordują.

Miało to na celu zapobieganie masowym dezertowaniem ruSSkich.
kogo ja bronię?


@ButtHurtAlert: 3/4 aktywności konta to bronienie podludzi udając że nie więc orków

Jak już to tylko polakow od zapomnieni


@ButtHurtAlert: ale kto i o czym zapomina bo coś mnie ominęło, każdy rozsądny ma na chwilę obecną po prostu w poważaniu historię ponieważ w tej wojnie bierze udział nasz największy wróg czyli kacapy i ktokolwiek by z nimi nie walczył ma we mnie kibica, nawet jeśli byłyby to
@Deska_o0:

3/4 aktywności konta to bronienie podludzi udając że nie więc orków


co? po pierwsze to szyk tego zdania jest kompletnie bez sensu, po drugie liczby z dupy podajesz xD Ja tu się odzywam na przeróżne tematy, jak widzę że ktoś pisze bzdury historyczne lub próbuje zakłamywać historie to się odzywam, nie moja wina że jest tyle ukropków ostatnio.

ale kto i o czym zapomina bo coś mnie ominęło, każdy rozsądny
po pierwsze to szyk tego zdania jest kompletnie bez sensu,


@ButtHurtAlert: każdy ze skończonymi trzema klasami podstawówki zrozumie

po drugie liczby z dupy podajesz xD


@ButtHurtAlert: IDzD, ale wystarczy przejrzeć twój profil żeby samemu się przekonać ile czasu marnujesz na atakowanie złej ukrainy i bronieniu wspaniałej roSSji

jak widzę że ktoś pisze bzdury historyczne lub próbuje zakłamywać historie to się odzywam


@ButtHurtAlert: znowu odnosisz się do własnych urojeń, kto
@Bryk: wszystkich na wschód od Odry, nie wiedziałeś że granica za Bugiem jest uznawana tylko przez tych którzy mieszkają na wschód od Odry i jest taka sama bzdura?