Wpis z mikrobloga

https://bezprawnik.pl/nadchodzi-podatek-katastralny/

Ha, PiS idzie po sznureczku xD

Midele i spółka kupcie sobie wazeline by mniej bolało, bo po was idzie teraz Mati ze swoją sitwą. Nie macie żadnego poparcia społecznego, więc przemielą was na pasztet ku uciesze gawiedzi żądnej dachu nad głową.

Największym wrogiem Polaka jest drugi Polak, a PiS bardzo pięknie to rozgrywa pomagając się najpierw bogacić jednym kosztem drugich, po czym tych pierwszych niszczy na końcu.

#nieruchomosci #inwestycje #finanse
Pobierz mookie - https://bezprawnik.pl/nadchodzi-podatek-katastralny/

Ha, PiS idzie po sznur...
źródło: comment_1673731199kJzSKynAou1u8Q6qekqO3O.jpg
  • 16
@mookie: który to już raz zapowiadają porządek z ludźmi co masowo wykupują nieruchomości i rzucają na wynajem albo flipują? Założę się, że za kilka dni znowu poleci oświadczenie, że jednak nie pracują nad tym bo się okazało, że znowu grunt badają.
@matwes czasami wystarczy tylko gadanie ludzi na najwyższych szczeblach by osiągnąć cel.
Wyobraź sobie kupe w gaciach tych wszystkich zakredytowanych na kilkanaście mieszkań gogusiów od Midelów, to jest już jawna nagonka na nich.
Miał być dochód pasywny, a robi im się z tego ogromne szambo. Raty ich gniotą, odsprzedać praktycznie niemożliwe, a na horyzoncie ogromne podatki.
@Metylo

co jakie bankructwo? Zrobi wielką integrację 2137 a później kursik "jak sprzedać kurnik inwestycyjny z najmniejszą strata" i cyk pora na cs'a


Midel jest bardzo cwany, wie co się święci od dawna dlatego buduje sobie drugą noge w postaci tych wszystkich szkoleń i integracji.
Nie zdziwiłbym się, jakby w tych teczkach którymi #!$%@? przed kamerami były akty notarialne ale sprzedaży a nie zakupu.
@Metylo no zaczął powoli rozmywać swoje naganianie, nawet niby się żali na raty, niby coś kupuje.
Gość jest tak śliski że głowa mała a to jego #!$%@? o wilkach i owcach to już totalna beka.
Korzysta z faktu, że mamy czasy w których dzieciaki inwestują i opycha im bajki z mchu i paproci, tak samo jak Zaorski czy Trader. To są dzieci hossy, zbijający kapitał na niewiedzy innych i za rok dwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PoteznyAsbisnik: przecież ten kamienicznik to ma może ze ma 2-3 kurniki. Jak zacznie się panika Robin powie że akurat udało mu się wyjść na szczycie. Wkto #!$%@? wierzy że on to kupuje, jedyne co to dyma młode wilki auuuuuuuu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Metylo: chwalił się kwadratami w primo, przez kilka miesięcy sprawdzałem kw i #!$%@? znalazłem. Chyba jeszcze raz musE przelecieć po wszystkim i sprawdzić czy jedna coś tam ma (już mnie #!$%@? strzela ile mi na to czasu zejdzie)
@mookie: A co byś powiedział ze te wszystkie Miedele, Orzechy i inne Siwce byli podstawieni by nakręcać ludzi na szkolenia, by uruchomić rynek to ponadprzeciętnego popytu? Przecież te 4 lata to szaleństwo!

Wiesz zeby w ciagu 3 lat dostać 3 000 000 dofinansowania kapitałowego z BGK to nie tylko papier trzeba tam zanieść

Skąd wiemy czy ktoś z ich rodzin nie grali skrzypiec w dawnych PZPRAch i teraz zostali uruchomieni.
Wbrew
@dzikuZplasriku też o tym samym pomyślałem, że ci góru to mogą być pionki pisowskie do urabiania tłuszczy, ale akurat Midel ma kolegów z innego obozu politycznego, choć nigdy do końca nie wiadomo kto z kim trzyma.
Tak czy inaczej taki typ się będzie wił i $lizgał, a leszcze przez niego nagonieni pójdą pod nóż.
@mookie: Midel że sie buja z Metzenem to nic nie znaczy. kasa jest kasa.

Do tego zobacz jkie oni wszyscy mieli uczulenie na tych co mówili cztery lata temu ze w Hiszpanii czy Bułgarii śa ciekawsze nieruchomości.nad możem i w miejscowościach turystycznych Zaraz mówili o poradzieckim kraju, zaraz mówili o Okupas.

A Midel jak zaprosił ostanio Stanowskiego to podczas wywiadu szybko ucioł temat gdy Stanowski powiedzaił ze
Polacy moga brać na