Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do programistów #java

1. Stworzyłem metodę POST, której zamiarem jest wrzucenie pliku .jpg / .png do storage'u.
2. Utworzyłem request, za pomocą template w InteliJ'u
3. Ścieżka zdjęcia jest prawidłowa, a apka się łaczy z Localhostem, bo metoda, która wypisuje "Hello World" działa

Wiecie może, czemu ten request (post) kończy się 500-tką? Przerabiam dość stary tutorial i podejrzewam, że coś może być przestarzałe, ale byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi pomógł znaleźć błąd.

#naukaprogramowania #programowanie #springboot
Pobierz Yakooo - Mam pytanie do programistów #java 

1. Stworzyłem metodę POST, której zami...
źródło: comment_1673636090crSYWCcRovndCV8TQATWR6.jpg
  • 5
@srgs: Sęk w tym, że 500 tka była przy requescie, ale logów żadnych nie było. Apka git działała
#!$%@?łem wszystko, dałem od nowa i działa.

Request już działa, jedyne z czym teraz będe musiał walczyć to uprawnieniami GCP (401 Unauthorized) przy wrzucaniu na chmurę :D
Jakby kogoś interesowało, to pobawiłem się tym, i okazało się w zasadzie, że metoda nie przyjmuje - PNG i nawet gdy content type ustawiłem na sztywno images/png, to umożliwiało wyłącznie import jpg. Więc winą tam było w sumie rozszerzenie.

Co prawda bawiłem się też później, sporo z rolami na tym GCP (gdy już zainicjowałem storage - bo do tej pory sprawdzałem request bez tego - sprawdzając wyłącznie jego nazwę) - strasznie mnie