Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak byście postąpili na moim miejscu? Pisałem na facebooku z koleżanką, trochę nawet flirtowaliśmy i myślę że obu stronom się podobało, ale zaczęła wkurzać mnie jej częstotliwość odpisywania - pisaliśmy w miarę ciągiem, później zaczynała odpisywać po paru godzinach, a z 2-3 razy się zdarzyło, że odpisywała po jednym dniu lub prawie takim czasie i dalej pisała jak gdyby nigdy nic i rozmowa szła jak wcześniej.
Rozumiem, że ma swoje życie i nie musi żyć tylko pisaniem ze mną (choć wiem też, że mocno napiętego terminarza to ona nie ma) no ale zauważyłem, że za ostatnim razem gdy odpisała po powiedzmy 20 godzinach (nie wiem jak we wcześniejszych) co parę godzin pojawiała się dostępna na fb ale moich wiadomości nie odczytywała przez ten czas.
Dodam, że była to luźna rozmowa więc raczej nie wymagało to od niej niezwykłego skupienia i nie wiadomo jakiej kreatywności żeby czekać aż znajdzie jakiś bardzo komfortowy moment na odpisanie.

Ja mam takie spojrzenie że jak z kimś piszę ciągiem to nagle nie znikam na 20 godzin bez słowa tylko się żegnam albo po prostu piszę w miarę możliwości częściej lub tłumaczę czemu nie mogę. No ale istnieje szansa, że jestem jakiś dziwny, dlatego chcę zobaczyć wasze spojrzenie :)

Dodam że to osoba w wieku około 25 lat.

Co byście zrobili?
- odpisywali jej dalej jak gdyby nigdy nic
- zaczęli jej też odpisywać z taką częstotliwością jak ona to robi
- zapytali się czemu tak robi skoro była w tym czasie dostępna na fb
- odpuścili sobie, szkoda zachodu
- coś jeszcze innego

Wiem że był podobny temat ostatnio ale tam chyba chodziło o rozmowę z obcą osobą na tinderze a tutaj rozmowa w sumie osób które się już znają
Wiem też że jak na tak mały problem za bardzo to przeżywam ale tak już mam, dlatego czekam na rady jak to ogarnąć

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c1830fcdab2baf82044888
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania problemy mentalnego 17 latka bo ktoś nie chce pół życia spędzić na pisaniu przez komunikatory? Tak jesteś dziwny, jak luźna rozmowa to luźna rozmowa czy dziś czy jutro ci odpisze co to za różnica. Skoro nawet nie odczytuje to ja po prostu nudzi rozmowa z tobą.
@AnonimoweMirkoWyznania powód może być każdy i nie ma znaczenia

Zwyczajnie straciła zainteresowanie rozmową z Tobą i już nie interesujesz jej jako potencjalny facet max jako kolega.

Odpuść, nie pisz, nie zagaduj, ogranicz rozmowy do kwestii zawodowych. Jak odzyska zainteresowanie to znaczy że musisz kontynuować tę grę i raz podgrzewać a raz ochładzać, taki roller coaster emocjonalny i będzie ok

Jak się spyta czemu nie piszecie jak dawniej utnij temat że ty koleżanek
OP: @Sprus Dziękuję, takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałem, może to dla innych śmieszne ale jak widać są tu na wykopie jeszcze dobrzy ludzie

@a_jozewic ale to chyba jak ktoś zostawi w tle odpalonego fb to wtedy nadal się pokazuje jako aktywny, a jak co jakiś czas ktoś się pojawia jako dostępny a później znika to jakaś aktywność chyba musi być w tym czasie, choć ręki nie dam sobie uciąć
---

Ten komentarz
@a_jozewic: racja, zdarza się to czasem i jest to w uj mylące. tak samo nie działa wyłączenie statusu bo pozniej sie okazuje ze widze jak znajomi sa aktywni
istnieje szansa, że jestem jakiś dziwny


@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli masz 25 lat i piszesz do ludzi hej, co tam a na pożegnanie, "musze odejść od kompa, papatki, miłych snów" to zachowujesz się jakbyś miał 11 i pisał na gadu-gadu w 2003 roku na kompie rodziców.

Tak, jesteś dziwny w #!$%@?, ale przede wszystkim nie masz życia i ciekawszych rzeczy do roboty niż przesiadywanie na facebooku i sprawdzanie kiedy ostatni raz ktoś był
**twoj_stary**: Ja #!$%@?, dzięki Bogu że jestem boomerem i nie mam nikomu za złe, że nie odpisano mi przez aż (sic!) 20h.

Gościu, kobieta była zajęta albo nie miała humoru i nie odpisała - tyle, żadnej filozofii, wrzuć na luz. Myślisz że wszyscy muszą być ciągle dostępni i chętni do rozmowy? Twój dziadek otrzymywał list od babki po tygodniu i dało się żyć, a nawet poziom konwersacji był wyższy. Polecam spróbować, bo
Kiedyś pisałam z gościem, który zrobił mi wysryw życia za to, że nie rzucałam wszystkiego żeby mu odpisać, szybko zerwałam kontakt, bo to męczące i toksyczne. Moja rada: wyluzuj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja jestem introwertykiem, czasami potrzebuje chwilę odpoczynku od ludzi, więc w moim przypadku to normalne, że czasem komuś nie odpisze w ciągu 1 dnia.

ogólnie to ja też tak robiłem, że tlumaczyłem, że będę np. odpisywać mniej. Po czym laska mi napisała dlaczego się tłumacze, przecież to normalne, że odpisze, jak będę miał czas.
Po czym się na mnie obraziła jak nie odpisałem przez 3 dni ( ͡° ͜
Pseudonim: Sam czas odpowiedzi jeszcze nic nie znaczy, niektórzy odpisują wolno.

Ale istotna jest nagła zmiana. Jeżeli czas się ciągle wydłuża, odpowiedzi stają są skrótowe, nagle ciągle brak czasu na spotkanie, to może jednak oznaczać celowe ograniczanie kontaktu, docelowo by go uciąć, wtedy decyzja jest już dawno podjęta.

Oczywiście pewności nie ma, powód braku czasu jakiś może być.

Można sprawdzić proponując spotkanie. Jeżeli bez problemu się zgodzi, to jest ok. Jeżeli