Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tos-1_buratino: nie trzeba im wkrętarki aż z takiej górnej półki bo używam jej bardzo sporadycznie
@erdetmxt: nie chce parkside, wiem że to podobna półka cenowa ale nie jestem do parkside przekonany
@emilio-cosso: Mam właśnie starą wkrętarkę Einhell chyba już z 8 lat i działa super ale jest na stary akumulator i chciałbym wymienić na coś nowszego żeby akumulator też pasował do innych narzędzi. Nie, narzędzie do domu, sporadycznie używane,
Mam właśnie starą wkrętarkę Einhell chyba już z 8 lat i działa super ale jest na stary akumulator

Jakbyś se dołożył do markowej 8 lat temu to dziś byś kupił tylko kolejny akumulator. Naprawdę opłaca się dołożyć parę stówek do markowej.

@derek25:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tos-1_buratino: zazwyczaj tak robię, że dopłacam do jakiegoś lepszego sprzętu ale wkrętarki używam sporadycznie i szkoda mi trochę hajsu na sprzęt którego używam kilka razy w roku ale się jeszcze zastanowię bo może jednak warto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erdetmxt: z parkside mam ten problem, że trzeba czekać i upolować jakąś okazję w Lidlu a czasem jak są super okazję to wszystko w moment się wyprzeda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derek25: kup chinola. Ja bardzo polecam. Ma sprzęgło do wkręcania, tryb wiercenia jak i bieda udar.

Pasują nawet wiertła sds xD

Te chińskie akumulatory pasują chyba do wszystkich elektronarzędzi. Mam jeszcze klucz udarowy, ojcu do prac w ogrodku kupiłem sekator elektryczny i małą elektryczną piłę łańcuchową do gałązek. Wszystko robi robotę.

Kiedyś mialem milwaukee, ale wyleczyłem się przez ich szalone ceny.
Pobierz DMMotoAdventures - @derek25: kup chinola. Ja bardzo polecam. Ma sprzęgło do wkręcania...
źródło: comment_1673609185u6KOHEkwlNlSIVMbZInCHO.jpg
Jakbyś se dołożył do markowej 8 lat temu to dziś byś kupił tylko kolejny akumulator


@tos-1_buratino: pod warunkiem, że przez 8 lat producent nie zmienil standardu akumulatora. No i ten aku bedzie kosztował tyle co zestaw einhella (czy tam innej tańszej marki). No i nawet drogie narzedzia wymagają serwisu przynajmniej raz na kilka lat, a taki potrafi znowu kosztować tyle co tania wkrętarka z akumulatorem.
Kiedyś dołożyłem i kupiłem wkrętarkę hilti
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: no właśnie też mam takie podejście, zazwyczaj wolę kupić coś lepszego ale jak dla użytku domowego i sporadycznego jakaś makita czy milwaukee to zdecydowanie za drogi sprzęt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@derek25: imo jeśli nie będziesz tym zarabiał tylko raz na rok skręcisz 10 śrubek w jakimś meblu to kupno makity mija się z celem. Ten konsumpcjonizm już wjechał za mocno u niektórych, do wszystkiego najlepiej dołożyć kwotę x żeby mieć na lata. Bez sensu zupełnie kiedy nawet nie wykorzystasz 5% potencjału takiej maszynki. Do zarobkowego.ciorania okej, ale nie do domu