Wpis z mikrobloga

@Poza-kontrolo: Właśnie się samozaorałeś, Twój ziomek nie wbił 1000lvli, a Bubble wbijał 100 około roku.

Chciałbym jeszcze dodać, że wtedy grało po 500 osób, a teraz po 10000, spokojnie możemy założyć, że teraz w topce mamy jeszcze większych maniaków niż za tamtych czasów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poza-kontrolo: Trzeba, ale to nic nie zmienia, większy lvl szybciej expi czas wbicia 1lvla nie wiele rośnie pomiędzy poszczególnymi lvlami.

Siedzę w tej Tibijce trochę, na moim serwerze na większym lvlu każdy zna każdego przynajmniej z kojarzenia. Topkę okupują te same ryje, albo jakieś transfery lub bazary. Wróciłem w 2018 i nie widziałem nikogo kto by przebojem wbił się powyżej 1000. Może jakiś mega maniak wbije te 1000 w 1,5-2 lata
@Krunhy: Ty chyba nie masz pojęcia o czym mowisz, wtedy na premii grało więcej ludzi niż na 90% serwerów teraz. Bubble wbijał 200 3.5 roku. Tyle expa na h co ta postać kręciła to teraz robią jakies 20 levele xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karamba16: Zaczynałem w 2005 roku, pograłem kilka lat potem przerwa na kilka lat i znowu powrót na kilka lat. Wypowiadam się jako osoba, która zna głęboko starą i nową Tibie. Ty mi powiedz jakie osiągi masz na nowej Tibijce. Ja rozumiem stare czasy nostalgia, ale niestety takie komentarze lecą najczęściej od osób, które grały w starą Tibijke, a nową tylko obserwują z boku.

Levele jest wbić łatwiej (co prawda nie aż
@Krunhy: xDDD "ja się znam i #!$%@? wieciexD" co Ty chłopie #!$%@? teraz na 300lvl wykrecasz tyle co bobek kiedy miał 1k lvl, masz itemy z którymi idziesz expic bez supli, a ten gada że kiedyś to szybko się biło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poza-kontrolo: Nie, to ty twierdzisz, że się znasz i można zrobić 0-1000 w rok. Na twierdzącym leży ciężar dowodu pokaż mi gracza co wbił 0-1000lvl w rok.

No na pewno bez suppli wykręcisz exp Bobka, widać że z nową Tibią nie wiele miałeś do czynienia. Po za tym kup se te itemy na start za 3000zł, ilu zwykłych graczy może sobie na to pozwolić?
@FELIX90: @Cedru: no cóż do wyboru miałeś venore dragon lair, dwarfy guardy albo deeper fibule xD ciężko było expić a do tego ludzie bardziej sie skupiali na innych elementach np socjalizacja i bardzo bardzo dużo skillowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krunhy: w 3.5 roku to 1000 wbije się bijąc od 250 do 1000 banute i robiąc tam 400kk/msc XD i to jest przy spalaniu spalaniu stamy 4-5h dziennie. 140-200h w miesiącu maksymalnie. Od 600 lecisz na libke z teamem albo na mirror asury i robisz w miesiącu po 900kk expa a na boostach i ostrym pg to i nawet z 1.1kkk XD przy codziennym graniu i ogarnianiu gierki taki 1000 to
@Kalinke01: Koleś wiem, ja wyciągam na goanach w teamie 9kk RAW, co daje 20,25kk z bostem, to jak tak podajesz to mogłoby być jeszcze szybciej. Ale ja jestem praktykiem nie teoretykiem, jeśli chcesz grać tak jak piszesz to przychodzisz z pracy zjadasz obiad siadasz i expić i po expie kładziesz się spać. Grałem w ten sposób raz przez jeden cały miesiąc. Jesteś wywalony z życia przy takim graniu, a weź tak
@Krunhy:

1000lvl jeśli będziesz #!$%@?ł bez przerwy 250-300h miesięcznie wszystko na płatnych boostach to myślę tak z 3-4 lata

No to dziwnie napisales. 250h miesiecznie to jest 8h dziennie. Przy takim graniu na boostach to 1000 wbije sie szybciej niz w 3-4 lata.