Wpis z mikrobloga

  • 10
@derigen90 Amazon to jest antyludzkie gigantyczne korpo, będące zagrożeniem dla wolności równie wielkim jak Chiny, propagujące współczesne niewolnictwo, niszczenie konkurencji, kradzież własności intelektualnej. Do tego layout strony wyglądający jak sprzed 25 lat, tłumaczenia stron jak z chińskiego translatora. Niech giną.
  • Odpowiedz
@Vanderbright: kupiłem na Amazonie 3 rzeczy, dostałem dwie. Zgłosiłem problem to zablokowali mi konto. I tak się moja przygoda z tymi złodziejami skończyła ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Amazon miał być rewolucją a wyszło jak z Wallmartem w Niemczech. O ebay'u nawet nie wspominam bo dajcie spokój kto to widział. Jankesi nie rozumio rynek into Europa i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brednyk: Ale akurat zegarek Garmin Fenix kupiłem na Amazon.de, bo było wyraźnie taniej niż w polskich sklepach. Dotarł bardzo szybko i bezproblemowo. Potwierdzam, że przeglądanie tam towarów to makabra, ale jak się wie co się chce, to spokojnie. Na razie z obserwacji mogę też polecić Amazon Warehouse – można np. dostać ekspres ze zwrotu w stanie fabrycznym w turbo cenie. Na hiszpańskim i włoskim Amazonie też ogólnie bywają turbo przeceny,
  • Odpowiedz
@Vanderbright Strona Amazonu wygląda jak by była robiona przez praktykanta i działa też jak by była robiona przez praktykanta. Fakt, ceny niektórych rzeczy mają dobre, ale jak tam cokolwiek kupuje to mam wrażenie że to strona zrobiona przez debili dla debili.
  • Odpowiedz
@the-Fam: w porządku, to nadal elektronika, na Amazonie nie kupisz spożywczych rzeczy, w tym napojów, soków czy puszek z konserwami
Kupisz tylko jakieś sportowe batony czy odżywki
  • Odpowiedz
@L3gion: @Ilirian: Amazon poza stroną (scamy na Amazon często wyglądają lepiej i bardziej wiarygodnie) rodem z 2004 roku, ma jeszcze ogromny problem z ofertą która w Polsce jest odklejona. Książki po 200-500pln kiedy identyczny egzemplarz po Polsku w empiku jest po 50, dostawa liczona w dziesiątkach złotych (kiedyś taniej mi wyszło poprosić ojca o zamówienie paczki do Niemiec, po czym wysłanie jej do Polski niż zamawiać bezpośrednio przez
  • Odpowiedz
Dlaczego nik nie napisał że na shoppe można było kupować spożywcę i rzeczy użyku codziennego i to w cenach niższych niż w Lidlu czy Biedronce XD Nigdzie inidziej nie kupowałem już makaronu ryżu papieru i passate bo po prostu na shope było najtaniej
  • Odpowiedz
dla mnie amazon i bledy cenowe lub same oferty - to miazga.
Przykladowo - kupilem 8 kamer PTZ SDI x20 zoom (#!$%@? 1:1 kamer po 12k) - za 999zl zamiast 5000zl :D
Mixer wideo - za 1200zl, dwie sztuki, gdzie w PL do teraz kosztuje 5400zl.
Lampy LED - za 1/4 ceny
Duzo tego wymieniac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przez rok na amazonie z 40k wydalem
  • Odpowiedz