Wpis z mikrobloga

@the-Fam: Fakt, bo przecież każdy co tydzień kupuje ekspres do kawy czy słuchawki za tysiaka xD Normalni ludzie kupują, karme dla psa, miód, kawe, yerbe etc. A tego na amazonie nie ma.
  • Odpowiedz
@L3gion: Amerykanie właśnie nie rozumieją, że trzeba produkt tworzyć pod dany rynek. Oni bardziej tworzą produkt uniwersalny i wszędzie chcą go sprzedać nie rozumiejąc, że muszą go dostosować pod dany rynek.
  • Odpowiedz
@Vanderbright:
Amazona #!$%@? jak szalony xD

Z Allegro jest mały problem, kupić tam telefon czy inna elektronikę to #!$%@? można się zabić. Co druga aukcja albo „nadwyżki magazynowe” - i już wiesz ze to #!$%@?. Albo wysyłka z Chin.
Powinni to ogarnąć, nie polecam znajomym kupować na Allegro jak chcą coś oryginalnego kupić.
  • Odpowiedz
@L3gion: tak właśnie wygląda cały amerykański internet xD ja nie wiem jak oni mogą żyć. Ostatnio chciałem zobaczyć po ile wycieczki wielkim wycieczkowcem, ale strona była upośledzona jakby pisał ją pięciolatek po wylewie dysponując technologia z lat 90 xD
  • Odpowiedz
amazon żyje i ma się dobrze. Darmowa wysyłka w Prime, szybki czas wysyłki, genialna polityka zwrotów i bardzo dobre promocje.


@apee: Tylko też dobrze, żeby Amazon nie miał takiej pozycji jak w innych krajach, bo z kolei on będzie monopolistą, a wtedy spada jakość usług na łeb.
  • Odpowiedz
. O ebay'u nawet nie wspominam bo dajcie spokój kto to widział.


@D1_MIRAS: Ebaya rozwalił najbardziej brak optymalizacji z algorytmem google przez co spadli daleko w wynikach. Poza tym tak, jeszcze bardziej archaiczny niż Amazon.
  • Odpowiedz
"chyba" no i właśnie tak amazon skończył, niby działa ale już nikt o tym nie pamięta xD


@Ilirian: Ja pamiętam i korzystam cały czas. Oczywiście szukam okazji. Ale sporo rzeczy kupiłem w tym drobnicy za kilka złotych z darmową dostawą. Na allegro nie kupisz czegoś za 5 zł mając w cenie dostarczenie przez kuriera czy do paczkomatu. Dodatkowo sporo rzeczy zwracałem bądź reklamowałem i nie było nigdy żadnych problemów. Często
  • Odpowiedz