Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie zastanawia?
"w Polsce Shopee pod kątem odwiedzin strony internetowej i aplikacji osiągnęło wysoką pozycję. Według danych Mediapanelu z listopada 2022 r., była to druga najczęściej odwiedzana przez Polaków platforma zakupowa, z 10,884 mln osób, co pozwoliło wyprzedzić obecny od wielu lat na polskim rynku AliExpress (10,54 mln osób). Niekwestionowanym liderem pozostaje Allegro z ponad 21 mln osób odwiedzających stronę i aplikację."
i padło mimo to? hmm ¯\_(ツ)_/¯
źródło: money.pl
#shopee #allegro #zakupy #pytanie
  • 7
@ewataewa: to nie portal informacyjny z nasranymi wszędzie reklamami żeby zarabiać na samych odwiedzinach. Przyciągnęli ludzi dopłatami w postaci kuponów i mało kto tam zamawiał normalnie bez żadnych kuponów, z tego co widziałem to prawie żadnej weryfikacji multikont i ludzie co chwilę tylko zakładali nowe i zgarniali przykładowo kupony -15 zł przy MWZ 20. Ja się w żadne multikonta nie bawiłem i tylko na tym jednym koncie kupiłem kilkanaście Pikutków Victorinoxa
z tego co widziałem to prawie żadnej weryfikacji multikont


@Templar: Coś jednak działali. Jak się logowałeś na konto w przeglądarce incognito to już nie pozwalało dokończyć zamówienia. Mamie chciałam założyć konto, na jej tel pod moim routerem i kiszka. Na tel na którym była kiedyś apka próbowaliśmy też niebieskiemu założyć nowe konto, już nie pod routerem a z neta operatora i też lipa. Pewnie jak ktoś chciał, to zrobił, piszę o
@sberatel: Zrobiłem tam zakupy tylko ze względu na przesyłkę za free. Najdroższy zakup za jakieś 40 zł, dosłownie kilka przedmiotów chyba nawet mniej niż 10 szt. Cały czas do moich zakupów dopłacali. A takich jak ja zakupowiczów byłą cała masa.