Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagów #blackpill czy może #przegryw - czemu tak nienawidzicie Julek i Oskarków? Przecież jakbyście byli Oskarkami to sami byście peklowali #rozowepaski ile wlezie i korzystali, to samo będąc Julkami. O ile rozumiem złość, że się urodziło/wychowało w #!$%@? sytuacji, to dlaczego tyle w Was zazdrości i nienawiści? Powinniście wręcz ich szanować i wspierać, że nie marnują swojego potencjału. Osobiście nie rozumiem takich zawistnych ludzi.

#blackpill #redpill #przegryw #p0lka #tinder #badoo
  • 15
@LatajacyJeczmien:
Z tym szanowaniem to nie wiem, ale plucie na innych z tego powodu, ze robią cos, czego my sami nie jesteśmy w stanie, wydaje się takie strasznie polskie xd jak z tym somsiadem zlodziejem menda. Ja jestem liberałem i dopóki ktoś nie godzi w prawa czy wolności innej jednostki, nie obchodzi mnie m, co ta osoba robi i sobą reprezentuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Skips: ok Vegeta

redpillak mi będzie mówił kogo mam szanować a kogo nie, śmiechu warte


@BlackpillNaCalego: nie jestem z żadnego pilla

Wypowiem się w swoim imieniu. To nie jest tak, że nienawidzę Oskarów i nawet nie jest tak, że im zazdroszczę. Nigdy nie chciałem być jak oni, nie odpowiada mi ich sposób bycia, kultura, przekonania. Natomiast nie lubię promowania na siłę amerykańskiego stylu życia jak z serialu netflixa, to mi
@LatajacyJeczmien: Ja odczuwam niechęć do oskariatu, bo sam zawsze żyłem w takich miejscach, o których w mediach mówi się "najgorsze miejsca w Polsce - lista", a takie oskarki z tego powodu gardzillyby mną jako robolskim robalem z nizin społecznych. Jakoś ciężko mi w związku z tym nie odczuwac pewnych negatywnych emocji w stosunku do wilanowskiego oskariatu, to dla mnie ludzie z innego wszechświata, a w drugą stronę to samo.
@Rimbolo: btw. to doskonałe świadczy, że mityczny charakter też ma pewne uwarunkowania genetyczne, bo według TE RA PE UTÓW huop powinien mieć cechy dynamicznego, agresywnego patusa, a ma cechy pisdy piszącej wiersze o miłości. Brutalne
@LatajacyJeczmien: Przecież blackpill to prawda objawiona, która otwiera oczy. Blackpill jest jak oświecenie po, którym widzisz prawdziwą naturę świata. Spokój, pogodzenie i pełna świadomość. xD
Tak przynajmniej piszą wyznawcy, a jak jest to każdy widzi. xD

Gdyby było tak jak mówią to po poznaniu blackpill nie musieli by copowac codziennie na około.

Powtórz 1000 razy, że Twój stan nie jest zależny od Ciebie. Że nie masz wpływu na swoje życie a
@ArmageddonPrzeciwBladziom: No czyli oni okazują pogardę wobec Was, a Wy wobec nich. A można mieć po prostu #!$%@?. P.S, jeżeli Oskar/Julka okazuje pogardę brzydkim, to być może sami są w głębi duszy zakompleksieni, skoro muszą podbijać swoje ego. Wydaje mi się, że takie zjawisko może występować.

@sruba_m3: no właśnie, i co z tego, że mieli szczęście? Jakbyś się urodził Oskarem to chciałbyś, żeby Cię inni nienawidzili z samego faktu urodzenia