Wpis z mikrobloga

No siedzę właśnie z poznaną na sympatii 33-letnią Magdaleną ale poza oglądaniem Netflixa, tiktoka, graniem w gierki, układaniem puzzli i gotowaniem nie robimy nic innego. Specjalnie wziąłem taką starszą bo chciałem porozmawiać na poziomie. Wykopki jak zainicjować te rozmowy o sztuce, filiozofii i religii, rozwoju osobistym, budowaniu biznesów?

#przegryw #zwiazki #blackpill #afera #pdk #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 17
Wykopki jak zainicjować te rozmowy o sztuce, filiozofii i religii, rozwoju osobistym, budowaniu biznesów?


@Kreek "Cześć różowa. lubisz sztukę? jaki jest twój światopogląd? porozmawiamy o tym?"

nie musisz dziękować, pozdrawiam
@Vedar:

Tak zrobiłem już wcześniej ale typiara szybko ucięła temat i wróciliśmy do oglądania serialu.

Dziwne, relacja z tą kobietą wygląda podobnie jak z poprzednią dziewczyną którą się umawiałem ale która miała 20 lat, na Wykopie różowe paski pisały że powinno być inaczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Skuty: uwielbiam ten temat, bo na razie mamy tylko wiarę w różne warianty, a laski z iq większym od krzesła to kręci
@Kreek: Kiedyś dziewucha o niczym normalnym nie potrafiła pogadać. Muzyka, sztuka, polityka, kosmos, jakieś poglądy na głębsze tematy. Zapomnij. Tępa była strasznie. Tyle, że miała 16 (ja 18), ale nie sądzę, że została profesorem :D