Wpis z mikrobloga

@Julka_ACAB_BLM:
Nawet Mają Staśko mówiła, że wrobienie w ciążę to gwałt. Nie wiem więc jakim prawem odmawia się często uznania testu Dna jako dowodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: Ja myśle że powinno być na odwrót. Teraz jak chcesz zrobić test na ojcostwo to na Bank masz rozbity związek, mało która kobieta jest wstanie to przetrawić. A jakby były obowiązkowe to no cóż ufamy sobie ale prawo to prawo.
  • Odpowiedz
@Gigamesh: Wystarczy użyć odpowiednich argumentów, żeby przekonać inteligentną kobietę, że jest to słuszne. Jeśli natomiast jest niereformowalna, to cóż - śmieci same się wyniosły. :) Dlatego dobrze zweryfikować podejście do takich tematów zanim jeszcze sporo zainwestujesz w relację. :)
  • Odpowiedz
@Gigamesh: Wyżej podałem takie argumenty. Argumenty nie powinny się skupiać na nieufności do konkretnej osoby, a na tym, że chce się to zrobić dla zasady, ze względów światopoglądowych i ze względów społecznych. Kobiety lubią walić facetów po głowie argumentem "braku zaufania", gdy im się coś nie podoba. Jest to manipulacja. Nie ma czegoś takiego jak bezwględne zaufanie, a kobiety same doskonale to wiedzą i się zabezpieczają. Jeśli kobieta ma problem z
  • Odpowiedz
  • 2
@misanthropist kobiety które nie chcą zgodzić się na test to nic innego jak osoby solidaryzujące się z kobietami nie potrafiącymi dotrzymać wierności. Nic innego ¯_(ツ)_/¯
Kobieta która nie ma nic do ukrycia a przede wszystkim jest wierna to bez problemu zgodzi się na taki test żeby uspokoić obawy a przede wszystkim żeby dać przykład innym. A kobiety uwielbiają być dobrym przykładem.
  • Odpowiedz
@Xerdur: To prawda. Kobiety, które nie mają problemu z testami, to zazwyczaj też kobiety, które są bardziej empatyczne w stosunku do mężczyzn, dostrzegają różne niesprawiedliwości i mają jakieś zasady w życiu zamiast kierować się głupią solidarnością jajników. Kobieta, która jest przeciwna testom, jest na starcie podejrzana - albo ma potencjalnie złe zamiary i myśli, że ten problem może kiedyś ją dotyczyć, albo solidaryzuje się z kobietami, które oszukują swoich mężczyzn, co
  • Odpowiedz
  • 0
@nadmuchane_jaja We Francji badania DNA na ojcostwo są zakazane prawnie. Plus sądy nie muszą uznawać badań wykonanych np w Belgi. Więc możesz mieć dowód, że dzieciak nie twój a sad i tak powie ze twój i wlepi alimenty.
  • Odpowiedz
Jeżeli mam poświęcać czemuś całe życie to wole mieć pewność ze dziecko jest moje! Dlaczego w banku jak bierzesz kredyt musisz pokazać dowód osobisty? Czemu nie mogą ci po prostu zaufać?! Mało było przypadków ze pomyliło się w szpitalu i dzieci zamienili?


@M83_ O to to. Chociażby dlatego ja będę je robić jeśli będę mieć potomstwo.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

i wiedzieć do czego jestem zdolna a do czego nie.


Sama nie wiesz jakie krzywe akcje możesz odwinąć.
Test na ojcostwo da infornacje o nieco wiekszej wadze niż sms czy wiadomość na "whastup".
  • Odpowiedz