Wpis z mikrobloga

Po roku i 2 miesiącach na siłowni wyniki siłowe naprawdę są kolosalnie lepsze, niebo a ziemia. Jednak sylwetkowo nie jest tak dobrze jak sądzę że mogło by być, patrząc po przemianach jakie wstawia np u swoich podopiecznych #patryk2703 i tym ile one teoretycznie zajęły. Gdybym wrzucił swoją fotę to pewnie tutajsi bywalcy by napisali że nic nie ćwiczę xD jednak widzę u siebie różnice w porównaniu z chuchra jakim byłem, aczkolwiek zastanawiam się czy nie mogła by być lepsza gdybym zasięgnął czyjejś wiedzy a nie leciał samemu redditem, wykopem itd.

Na treningach #!$%@? jak wół, nie ma obijania się. Sądzę iż brakuje mi wiedzy. Chciałbym zastanowić się nad prowadzeniem przez kogoś, aczkolwiek ilość osób które to robią jest absurdalna obecnie. Możecie polecić konkretne osoby, oraz napisać jak sprawdzić czy dany trener nie zrobi mnie w #!$%@?, i nie będzie to rozpiska kopiuj-wklej z neta?

#mikrokoksy #silownia
  • 11
  • Odpowiedz
@KacapRemover: Nie porównuj się do przemian podopiecznych różnych trenerów, bo często lecą w #!$%@? i twierdzą, że przemiana trwała 90 dni, a w rzeczywistości znacznie dłużej. Wybierają najbardziej niekorzystne i korzystne zdjęcie żeby był widoczny kontrast sylwetki ect. Zawsze wrzucają zdjęcia ludzi po redukcji.

Pamiętaj, że to dla nich główna gałęź marketingu.
Jak chcesz realnych efektów to najlepszym wyborem będzie @Lewusx albo @Kasahara
  • Odpowiedz
Gdybym wrzucił swoją fotę to pewnie tutajsi bywalcy by napisali że nic nie ćwiczę xD


@KacapRemover: Ja zrobiłem progres ze szkieleta w normalnego gościa.
27cm w bicepsie -> 35cm w bicepsie
57kg -> 73kg na wadze
30kg w wyciskaniu -> 90kg w wyciskaniu

I tu jakieś knury mi zaczęły pisać że nie widać żebym w ogóle ćwiczył, że na pewno mam zły trening i nie trzymam diety i że jestem przegrywem
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: @KacapRemover: Nie ma co się porównywać do innych albo słuchać jakiś zjebów. Ważne, że idzie progres i jest lepiej. Te przemiany to #!$%@? warte, może nie większość, ale sporo z tych "trenerów" to zjeby, którzy lecą na hajs bo się personalne zrobiły popularne a większość ludzi ma małą wiedzę, to nawet nie wie kiedy trener robi ich w #!$%@?, albo jak wygląda naturalny progres, a nie ten "naturalny" z
  • Odpowiedz
@KacapRemover: Patryka mogę śmiało polecić, poza tym kiedyś mnie Tańcula prowadził i efekty były bardzo zadowalające, dzięki niemu foczki z przyjemnością ściągały dla mnie to i owo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz