Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: sii, tak jak kilka dni temu wrzuciłem spagetti swoje a Traszi wrzuciła to samo zdjęcie kilka godzin później i u mnie 14 plusów a jej wpis w gorących xD chooy take życie xD
Apeluje, zdecydowaliście się na psa, to zdecydowaliście się też na jego srake - zabierajcie ja ze sobą do domu po wysraniu psa na chodniku.


@typiara_z_wykopa: Niestety nawet w Polsce A ludzie jesienią i zimą gówna czasem nie zbierają. Chodzisz z psem po parku i trzeba uważać, żeby nie wejśc w kloca.
Lol, w jakich slumsach ty musisz mieszkać, że ciągle widzisz gówno na chodnikach.


@romek898: Tak to jest, jak puszcza się psa luzem, gapi w telefon i nie widzi gdzie on sra. Serio, sam mam psa i jak patrzę na niektórych, to mają te psy za karę jak niektórzy dzieci xD Najlepsi są ci od "spacerków" pod klatką, byle pies nie naszczał i nie nasrał w domu. Potem wychowuje się z niego
@neib1: Ostatnio moja pieseczita postanowiła się załatwić w ciemnym zaułku na trawce. Idę dziarsko sprzątnąć, wracając czuję miękkość na OBU podeszwach XD super gratis bulwo, osobom które nie sprzątają po swoich psach #!$%@? z mordy i mają srake na chacie