Wpis z mikrobloga

zdecydowaliście się na psa, to zdecydowaliście się też na jego srake


@typiara_z_wykopa: Może zdecydowali się na psa przed tym, jak zaczęto wymagać sprzątania kup po nim. Przecież nie wyrzucą psa z tego powodu, ani nie oddadzą do schroniska.

Ja wiem, że przepis był dużo wcześniej, niż zaczęli na jego podstawie wystawiać mandaty, ale prawda jest taka, że wcześniej nikt w Polsce nie chodził z woreczkami i nie sprzątał po nim kup,
a propos tematu sprzątania, to najbardziej mnie #!$%@?, że ja zawsze sprzątam i już kilka razy wdepnąłem podczas sprzątania przez te #!$%@? leniwe. to jest dopiero brak sprawiedliwości na tym świecie


@neib1: znam ten ból polecam wyczaić kto nie sprząta i pod drzwi ta kupe zanieść. Ja mam taki plan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typiara_z_wykopa:

Psiarze to najgorszy rak tej planety. Apeluje, zdecydowaliście się na psa, to zdecydowaliście się też na jego srake - zabierajcie ja ze sobą do domu po wysraniu psa na chodniku.


Może nie najgorszy, ale jeden z większych.

Przy każdej okazji zwracam tym ludziom uwagę, którzy nasrali psem i idą sobie dalej jakby nigdy nic, że mają obowiązek to posprzątać. Reakcje są co najmniej jakbym to ja im to gówno podłożył.
@typiara_z_wykopa: też mamy psa a nic mnie bardziej nie #!$%@? niż nie zebrane gówna na osiedlu gdzie niby mieszkają młodzi i wykształceni ludzie a stojaki z koszami i workami są na każdym kroku. Nie jedna utarczka z "somsiadami" już za mną bo niektórzy chyba wychodzą z założenia, że jak jest firma sprzątająca i ogrodnik, za którego płacą co miesiąc w czynszu to sprzątać nke muszą....
@typiara_z_wykopa: Zgadza się. A wiesz, że - nie wiedzieć czemu - moja babcia tak robi? I CO GORSZA ilekroś będąc u niej odwróciłem to tak jak należy to ona to zmieniała "po swojemu". Możesz mi to jakoś wytłumaczyć?