Wpis z mikrobloga

Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw jak na poniedziałek. Ostatnio narzekałem na napiwki, no to wczoraj jakiś ziomek miał do zapłaty 81zł za zamówienie i nie chciał reszty ze 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także 19zł napiwku to mi się podoba. Dziś czas wyczyścić rower z błota, bo i tak nie mam zarezerwowanych godzin.

Przy okazji zakładam swój autorski tag -> #rzultykurier na którym będę zamieszczał tego typu podobne wpisy, odpowiem również na pytania jeśli ktoś by chciał spróbować swoich sił w Glovo.

A teraz czas do swojego kołchozu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #glovo #kurier
Pobierz JonkeJ - Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw...
źródło: comment_16733232681niUTomjT5iKvSagtWF4pH.jpg
  • 166
@kejor: Ciężko to sprawdzić. Bo to zależy od ilosci zamowień i tego czym dostarczasz. Najlepiej popytać kurierów ktorzy tam jeżdżą. Na YT jest kanał, Dexterowski on jest kurierem bodajże w Krakowie i czasem podaje ile zarobił danego dnia
@JonkeJ jak wyglądają rozliczenia na Glovo? To, co widzisz w aplikacji to kwota brutto, tak? Od tego trzeba odjąć koszt rozliczenia u partnera i pewnie jakieś składki z racji umowy? Ile to wychodzi zakładając, że chciałbym rozliczać się raz w miesiącu?
@JonkeJ: gówno, w dużym mieście po 10 minutach od otwarcia kalendarza już nie ma godzin do rezerwacji , nieraz wyrzuca cię na drugi koniec miasta i musisz wracać. Albo jest zamówienie na które czekasz 40 minut , po czym pracę nie kończysz o 19 tylko o 20 , bo jeszcze zawieźć trzeba
@bujaka123: Dlatego nie polecam dużych miast, pisałem o tym. Najlepsze sa takie do max 100k mieszkańców. Kiedyś jezdziłem w miescie z około 30k mieszkańcami i mialem wiecej zamówień jak u siebie w Gnieźnie z 65k. ( )

@Shatter: Tak, to jedyny warunek, że rower musisz miec swój. Jedynie w wiekszych miastach można wypożyczyć, albo korzystać z miejskiego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JonkeJ: hm. Ja do miasta mam 15 minut autem, może to będzie jakiś pomysł. Kupić rower, jechać do miasta, dwie godziny popedałować i sukces