Wpis z mikrobloga

Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw jak na poniedziałek. Ostatnio narzekałem na napiwki, no to wczoraj jakiś ziomek miał do zapłaty 81zł za zamówienie i nie chciał reszty ze 100zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także 19zł napiwku to mi się podoba. Dziś czas wyczyścić rower z błota, bo i tak nie mam zarezerwowanych godzin.

Przy okazji zakładam swój autorski tag -> #rzultykurier na którym będę zamieszczał tego typu podobne wpisy, odpowiem również na pytania jeśli ktoś by chciał spróbować swoich sił w Glovo.

A teraz czas do swojego kołchozu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#praca #glovo #kurier
Pobierz JonkeJ - Wczoraj 2.5 godzinki jeżdżenia wieczorkiem, trochę zamówień było, co aż dziw...
źródło: comment_16733232681niUTomjT5iKvSagtWF4pH.jpg
  • 166
@JonkeJ: Jak pizga, zamarzający deszcz wieje to zamawiać żebyście mieli kasę czy nie zamawiać bo mi was szkoda?

Czasami zamówię i mi chłop rowerem jedzenie przywozi o jakiś barbarzyńskich porach. No aż się głupio robi xD
@VollejwJaja: jak masz elektryka albo skuter, cały dzień i duże miasto, to pewnie nie ma problemu. Ale na screenie widać, że za dostawy ma 448,10, reszta to napiwki i promo. Nie wiem co to promo, pewnie jakiś marketing.
@JonkeJ @janek_kenaj
Kiedyś rozmawiałem z takim dostawca jedzenia z Ubera (pokazywałem mu moja najnowsza apkę na Androida), i mówi mi ze marzy mu się założenie własnego biznesu. Pytam jakiego. A on, ze chce zrobić własną apkę do rozwożenia jedzenia... (wybuchnąłem śmiechem).. on miał na myśli ze wyłoży pieniądze na zrobienie takiej apki przez prawdziwych programistów (jak już zbierze pieniądze na tych dowozach rowerem).. Tłumaczyłem chłopakowi, ze koszt zrobienia apki jest mikroskopijny (5
@AquilaTimere: Zdziwiłbym się ale jest odwrotnie. Dużo ludzi nie ma czasu na nic więc jeszcze więcej zamawia. Ludzie pracują teraz 10-12 godzin. Większość o gotowaniu nie myśli bo nawet nie ma czasu na zakupy produktów. Znam takich co nawet garnków w domu nie mają.
@JonkeJ: czemu jak kolega zamawiał glovo to zawsze zamówienie było niekompletne, albo dostawał coś innego? Wina restauracji czy kuriera? Chodzi o McDonald's
@JonkeJ: ja zauważyłem, że przy płaceniu gotówką w standardzzie jest wyłudzanie pieniędzy, za każdym razem słyszę, że nie mają wydać, mimo, że zaznaczam jaką kwotą będę płacił....