Wpis z mikrobloga

@Couisi: jemu nie mówcie, że niektórzy lubią kolekcjonować sobie płyty, bo np. są kinomaniakami i mają w piwnicy salę która ma imitować kino możliwie najbardziej, a na disney plas to mogą albo #!$%@?ć za jakiś czas film z listy jak to robią w netflixie lub ten no, zwinać usługę i elo, bujaj się, że chciałes sobie pooglądać filmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Couisi: Ale trzeba być frajerem żeby kupic miesiąc w serwisie streamingowym za 30zl zamiast za darmo pobrać film XD (nawet sto procent taniej przy torrentowaniu). nie dziwię się że takie serwisy ludzi nie bankrutują, na świecie jeleni nie brakuje
#netflix #hbomax #disneyplus
@Couisi: Ale to specjalnie jest zrobione.

Po co ludzie maja kupić pojedynczy film za np. 2.50 zł jak można wywalić 50 zł i chłop niech se myśli, że te 30 zł za wpieprzenie się w abonament o którym zapomni pierwszego dnia to dobra sprawa, bo taniej wychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Couisi: jak masz już HBO, netfliksa i Amazon prime, a chcesz obejrzeć jeden konkretny film którego tam akurat nie ma, to kupujesz na jakimś Playerze czy innym gównie. To tak jakbys chcial zrobić tylko jeden trening na silowni, ale nie masz multisporta a masz już karnet na innej, która akurat nie jest dostępna. Ale te ceny to nie wiem skąd wziąłeś. Najdroższe za jakieś 30zł widziałem.
oni ci dają obejrzeć film przez internet


@sznioo: pod warunkiem że twoja przeglądarka obsługuje DRM, może i zapłaciłeś za oglądanie ale nadal jesteś traktowany jako potencjalny złodziej, a no i jak jesteś na wakacjach za granicą to jest szansa że film sie nie odpali w kraju w którym przebywasz. Nie zdziwiłbym się gdyby wołali sobie więcej za ten sam film ale w jakości 4k
@Couisi: jemu nie mówcie, że niektórzy lubią kolekcjonować sobie płyty, bo np. są kinomaniakami


@Ziom166: To spbie sprawdź czy te strony daja płyty dla wielce kinomaniaka XD
@Couisi: Ja mimo że mam netflixa, disneya, amazona i tak wbijam na torrenty tam są filmy w lepszej jakości.
Na streamingu 7Gb na torrentach 70Gb. Jak oglądam byle co to właśnie na netflixie jak robie sobie seans to z torrentów. :D

Jak netflix i inne serwisy zaczną robic pod górkę że mamy to na 4 osoby to rezygnuje ze wszystkiego i przechodzę full na torrenty ;)
Ale to specjalnie jest zrobione.

Po co ludzie maja kupić pojedynczy film za np. 2.50 zł jak można wywalić 50 zł i chłop niech se myśli, że te 30 zł za wpieprzenie się w abonament o którym zapomni pierwszego dnia to dobra sprawa, bo taniej wychodzi.


@GrafikaUltraHaDe: No wiadomo, Chili oraz Rakuten specjalnie dają zaporowe ceny żeby sobie Disney zyskał zamiast nich.