Wpis z mikrobloga

Rozumiecie? Poszła sobie. My tutaj od kilku lat pracujemy, nie jest kolorowo, ale to praca. W końcu będzie umowa o prace i będzie lepiej. W pracy nie ma być przyjemnie, ma być ciężko. Ona sobie wzięła torebkę i poszła. Niewdzięczna.

#heheszki #bekazpodludzi #pracbaza #januszebiznesu #niewolnictwo #praca
Pobierz tojapaweu - Rozumiecie? Poszła sobie. My tutaj od kilku lat pracujemy, nie jest kolor...
źródło: comment_1673173687KF8VyeKHfVz8XP61mo7Lxm.jpg
  • 28
@tojapaweu: Po 3 dniach kto by się tam przejmował dyscyplinarką na świadectwie (o ile to UoP). Na zleceniu pewnie może być jakaś kara pieniężna, ale ciekawe czy to w ogóle legalne. A zlecenie pewnie nosi znamiona UoP.
@tojapaweu: @Hawi77: Na umowie zlecenia nie może być kar, pracowałem w firmie gdzie tez były te niby kary. I nie słyszałem żeby ktokolwiek ją zapłacił, czy też zmuszali do jej zapłaty, a z kierowniczką miałem dobry kontakt i o wielu rzeczach mi gadała więc wątpię żeby w tej sprawie też kłamała. A sam widziałem jak sporo osób po prostu wstało od biurka, wyszło z płaczem w oczach i wyszło albo
@lentilek: Zawsze mnie śmieszy to w tych kołchozach z ogromną rotacją, jak próbują (i to jeszcze na jakiejś niskopłatnej śmieciówie) wywierać presję i straszyć zwolnieniem, ale jak już ktoś powie, że #!$%@? to i już więcej nie przyjdzie, skoro tak sobie pogrywają, to "Jak to tak, dlaczego? Porozmawiajmy" i pikachu fejs xD

Takie kołchozy (zwłaszcza call centra na jakichś poważnych zleceniach od większych firm na kampanie) często mają problemy z wyrobieniem
@Mtsen: Na mnie wcześniej ta moja kierowniczka próbowała raz jedyny na mnie presje stworzyć, ale to chyba miała jakiś przykaz z góry bo do innych ludzie też tak chodziła co jakiś . I do mnie że jak nie poprawie swoich wyników to będziemy musieli się niestety pożegnać, i że mam tam podpisać jakiś papier że jak się nie poprawię to mnie wywalą, a ja do niej bo miałem z nią mega
ludzie też tak chodziła co jakiś . I do mnie że jak nie poprawie swoich wyników to będziemy musieli się niestety pożegnać, i że mam tam podpisać jakiś papier że jak


@tojapaweu: ee chlopie
praca z agencji pracy tymczasowej to jest poziom :)
- X mial przyjsc dzisiaj, ale juz godzina minela wiec chyba juz nigdy nie przyjdzie, no coz
@Hawi77: dyscyplinarka miałaby sens, gdyby pracodawcy mieliby dostęp do danych pracownika przez PUE ZUS a tak to ktoś #!$%@? świadectwo pracy do śmietnika i powie że przerwa w zatrudnieniu to wyjazd za granicę do rodziny :)
@Mtsen: prawdziwe w #!$%@?. Sam odszedłem po 1,5 miesiąca i dopiero wtedy jakieś oferty się pojawiły.
Nie rozumiałem w jaki sposób zamiast chociaż już podwyższyć tą pensje z prawie minimalnej nawet bez zmiany januszowego podejscia bardziej opłaca im się ciągłe wdrażanie nowych ludzi bo rotacja to jakieś 70% zespołu co 2 miesiące
@PepeXD: Wystarczy nawet powiedzieć, że pracowało się na zleceniu i już nie drążą. A często nawet mają gdzieś te świadectwa i w ogóle ich nie chcą, chyba że im sam doniesiesz we własnym interesie, by odpowiednio ci urlop wyliczyli (a to i tak tylko w konkretnych przypadkach, gdzie długo pracowałeś i ten staż jest pokaźny).