Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: Nie każdy mając 30stkę ma co jeść i spać. Rożne są przypadki. Ale moim zdaniem jak ktoś chce ruchać 16stkę to proszę bardzo. Tylko wiedz, że takiej 16stce imponujesz głównie tym, że masz pracę, być może własne mieszkanie no i hajs. Jesteś dla niej "atrakcyjną stabilną gałęzią". Szybko suka się może zorientować, że może z Ciebie zrobić betabankomat. Zresztą wszystkie kobiety to materialistki taka ich odwieczna archaiczna wręcz natura. Co
@elozapiekanka: I tu się obaj zgadzamy Miras.
@Zhou: Tak to prawda. Ale moim skromnym zdaniem nastolatki dzisiaj mają - generalizując wyprany mózg przez lewackie feminazistowskie media, marksizm kulturowy itp. więc szybciej niż parę pokoleń wcześniej kiełkuje w jej bani właśnie owy wspomniany przez ciebie materialny mindset.
@Zhou: To zależy. Ale jeżeli małolata ma wyższy poziom intelektualny niż jej równieśniczki, to rzeczywiście można pogadać o Twoich moich ulubionych nurtach filozoficznych, literackich muzycznych etc a nawet może ciebie uważać za autorytet w takich czy innych dziedzinach. Więc w sumie wygrywasz i mozesz sobie ją "wychować".
@Zhou: Sory nie nadążam za odpisywaniem ziom. Z tym odkryciem insta i tindera oraz tego gówna "oczami mężczyzny" to się zgadzam. Sam widzę po ttzw "koleżankach z liceum" że lajkują te gówno strony tego pokroju od multum lat. Ale taka 16stka też może zostać szybko tym zarażona. 16stka potencjalnie jest jeszcze bardziej chłonna na propagandę. Ale generalnie to sie zgadzamy.
Powszechny dostęp do neta nie gwarantuje wyższej dojrzałości emocjonalnej. 10 lat temu też młodziesz miała internet w każdym domu, a jedyne z czym mogłeś z taką laską pogadać to o ciuszkach butach itp. Sam widzę, że również większoś nastek ale teżi 30stek nie korzysta z neta po to by hobbystycznie zdobywać wiedzę w jakichkolwiek fascynujacych dziedzinach tylko np pudelek, pomponik, ciuszki, femoidalne jutuberki itp tid. Zapytaj się ich o Zapfego albo Schopenchauera.
Czemu jak koleś 30 lat jest z np 16 to źle a jak rucha ja rówieśnik to git?


@elozapiekanka: serio nie wiem po co na to odpowiadam i wbrew krzykom podstarzałych bab jak najbardziej rozumiem, że dziewczyna 16 lat potrafi być bardziej atrakcyjna seksualnie od tej co ma 30 (nie każda, ale te co już są wyraźnie seksualnei wykształcone). Chodzi o różnicę w doświadczeniu życiowym i na ile taki związek to
@Nerlo_ajcats: A czy ja temu zaprzeczam? Przecież napisałem, że wszystkie kobiety są z natury materialstkami. To cecha ewolucyjna. I 16stki i 30stki patrzą na hajs. Ale 16stka może jeszcze mniej wybrzydzać bo już sam fakt, że masz jakąś pracę możesz nawet wynajmować mieszkanie a nie mieć własnego i to już może być dla niej coś "dużego". W dzisiejszych czasach to mi samemu trudno stwierdzić. A 30stka to rzeczywiście ma wymagania bo