Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elozapiekanka: panie.... Jeśli chodzi tylko o sex to ok ale weź spróbuj stworzyć związek z taką gowniara xD o czym chcesz rozmawiać? O makijażu i High School musical? Przecież to różnica pokoleń :-)

Nie mówię że różnica wieku jest zła to im starsi tym się to zaciera ale 30latek i 16 nacha to lekko dziwne ze względu na totalnie rozjechany etap życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@elozapiekanka: panie.... Jeśli chodzi tylko o sex to ok ale weź spróbuj stworzyć związek z taką gowniara xD o czym chcesz rozmawiać? O makijażu i High School musical? Przecież to różnica pokoleń :-)

@vertoo:
No siema, jak miałem 24 lata to się spotykałem z 16latką i od 5 lat jesteśmy razem. Teraz ja mam 29, a ona 21 i jest zajebiście. Tematów do rozmowy mam więcej niż rówieśniczkami u których
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Julka_ACAB_BLM: 24 a 30 to duża różnica.. Wiem po sobie :-) akurat kończyłem studia i siano we łbie więc o czym mowa. W wieku 30stki szukałem mieszkań itd i nie chce mi się wierzyć że wtedy z 16stka można układać życie :-P:-P:-P
@elozapiekanka problem jest też dla 30 latka, bo musi ją utrzymywać i dziecko pewnie przez całe życie xd jeżeli taka zaszła w tym wieku to inteligencją pewnie też nie grzeszy by iść do szkoły czy coś zrobić ze swoim życiem więcej niż kolejne gówniaki.
@vertoo: Oczywiście, że czasy są inne i masz rację. Sam w tzw. "dalszej rodzinie" znam przypadek gdzie 18stolatka wyszła za mąż z 30stolatkiem, ponieważ dla niej to była namiastka dobrobytu. Ona była wychowywana w domu na wsiw którym nie było podłogi tylko klepisko. A gościu miał ciągnik i technicznie był ogarnięty. Ponoć wyglądało to tak jakby ona była jego służebnicą i robiła wszystko co "Pan" każe i jej rodzina wpajała jej
Ja bym bał się ruchać szesnastki bo jest niepełnoletnia, nad jej pieczą oraz piczą wiszą ci człowieku jej starzy, takie relacje mogą zostać przez jej starych szybko ucięte, jak starym coś #!$%@? to możesz mieć problemy z prawem. Z dwudziestkami, dziewiętnastkami może być lepiej jeżeli wyprowadzi się do jakiegoś miasta na studia, albo zacznie pracować, ale też nie wiadomo.