Wpis z mikrobloga

@lazysoul W wielu restauracjach spotkałem się z dostępnymi wykałaczkami, każda sztuka osobno zapakowana w folię. W sumie fajna sprawa. Ale żeby przy stole to robić? Nie no, tyle to nie.
@lazysoul Wydaje się trochę nieśmiały i udaje śmielszego niż jest i dlatego trochę niezgrabnie wyszło. Ale może się rozkręcić i być gut. trochę cringu nic nie szkodzi. :-)
A moim zdaniem robicie z siebie blaznow siląc się na kreatywność. Normalnie się witam na początku rozmowy, jak nie jest zainteresowana to niech #!$%@?, jak trzeba jej pisać peany żeby zwrócić jej uwagę to ją #!$%@? xD nie dosc że się blaznicie jak na załączonym obrazku, to jeszcze przyzwyczajacie księżniczki, że trzeba przed nimi pajacowac. Miejcie godność!
@lazysoul: dużo ludzi ma okropne braki w interakcjach międzyludzkich, zwłaszcza po pandemii, więc trzeba być wyrozumiałbym, jak ktoś mi się podoba ale rozmowa średnio się klei to przenoszę jak najszybciej rozmowę do reala i potem wnioskuję, czy warto dalej w to brnąć, po #!$%@? pyta o takie rzeczy i jaki ma w tym cel xDD trzeba ludzi pociągnąć dobrze za język i się rozkręcą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lazysoul: ciekawe pytanie, przynajmniej gościa bym zapamiętał.
A no tak, zapomniałem, KSIEMRZNICZGA, to niedobrze, że tak napisał, powinien być czadem i napisać o waleniu mnie w dupala, wtedy byłoby ok. Klasyka XD