Wpis z mikrobloga

Was też #!$%@?ą ci mędrkowie od techniki?


@Kuba04: Może faktycznie robisz niezbyt poprawnie. Do mnie chłop podszedł i zwrócił uwage na kilka aspektów w siadzie i teraz dużo lepiej go czuje i nic mnie nie boli, a przynajmniej nie to co niepowinno. Nie uważam, że to jest złe jak ktoś podejdzie i coś podpowie. Nie każdy idzie na siłke żeby nadupiać maxy i robić wyniki z kosmosu.
@Kuba04: Weź pod uwagę, że może rzeczywiście aż tak się wychyłeś, że gość podszedł zwrócić uwagę, żebyś się nie zabił. Ja mam w dupie jak inni ćwiczą, ale jak widzę,że ktoś sobie zaraz zrobi krzywdę to podejdę mu powiem co można poprawić. No chyba, że to jakiś "optymalny trener" był to takich to #!$%@?ć
@zpord: No akurat mi nie pomógł w niczym tylko wczuł się w trenera i zaczął "poprawiać" każdy aspekt przysiadu i w każdym aspekcie z jego radami byłoby gorzej. Np. zalecał wąski rozstaw stóp gdzie u mnie bardziej korzystny jest szeroki
@Kuba04: Moze jak zobaczyl jak robisz ten przysiad to mu sie Ciebie zrobilo zal, ze sie zaraz polamiesz, a Ty mu #!$%@? pytaniem o total xD
Dlatego nawet jak widze tych lebkow co martwy ciag robia w sposob, ktory mnie boli w oczy to mam #!$%@? jajka na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego nawet jak widze tych lebkow co martwy ciag robia w sposob, ktory mnie boli w oczy to mam #!$%@? jajka na to

Co innego koci grzbiet, tutaj rzeczywiscie warto zwrócić uwage bo można dostać kontuzje, no ale nie w przypadku kontrolowanego przysiadu w którym troche za mocno pochylony jestem
@XYZ91:
@Kuba04: oj przerabiałem już wielu mistrzów od techniki, zazwyczaj ci najwięksi fachowcy od przysiadu, nie robią w ogóle przysiadów, a to że się pochylasz to nic nie szkodzi, pewnie masz długą kość udową, przysiad jest wtedy wiadomo brzydszy bo odchodzi bardzo od pionu, ale nie znaczy, że jest niepoprawny.
@Kuba04: Zależy czy gościu jest dobry w tym co robi i wygląda czy nie, no chyba, że przyszedł na siłkę po długiej przerwie ale w przeszłości miał dobre wyniki. Ogólnie rzadko się zdarzało, że ktoś sam z siebie przyszedł z radą ale dobra wola zawsze w cenie. Chyba, że rady są z dupy to raczej można patrzeć jak na pajaca. Osobiście nie podchodziłem nigdy do kogoś z radą chyba, że sam
@Kuba04: kiedyś wbijam na siłownię patrzę oskarek z julka przysiady robią zapytałem czy mogę z nimi robić bo nie chce czekać zgodzili się i koleś mi #!$%@? że tak od razu na duże ciężary(100kg) bez rozgrzewki to się #!$%@? zaraz i Julce mówi że rozgrzewka bardzo ważna sprawa tylko się na gościa popatrzyłem i powiedziałem że ja właśnie robię rozgrzewkę jego mina była bezcenna