Wpis z mikrobloga

boomery się zesrały, szkoda strzępić ryja

Dziadki szykujcie się już spać, pogódźcie się, że nikt już nie chce tego co wam się podobało 30 lat temu, typowe wyparcie rzeczywistości


@Kroledyp: O, prawdziwy fanboj bawarsko chińskiej motoryzacji. Do tego małoletni. Kiedy uzbierasz na swojego pierwszego gruza?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fredperry: Świetna jest! Pamiętam jak te grille pojawiły się chyba na początku w serii 4? Byłem mega "sceptyczny" po tym jak zobaczyłem zdjęcia, a lada moment zacząłem codziennie widywać M4 z tymi grillami i mega mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xerxes931: F10 ma piękne wnętrze ale to też ma swój urok

Mnie najbardziej fotele zachwycają bo są mega wygodne. I nie to, że to jakieś kubełki wymyślne z milionami poduszek. Po prostu siedzi się jak na kanapie wygodnej ;p

@Bubele: to jest nowa 7 i tak właśnie dochodzę do wniosku, że spełnia swoje zadanie i wywołuje kontrowersje. Podoba mi się Pontiac Aztek, Mercedes W210, E65 i E60. A że względu
To coś powinno być traktowane na równi z Multiplą, albo nawet gorzej


@fredperry: Chińczyków co to będą kupować bardzo z tego powodu wszystko jedno. a ty i tak będziesz wzdychał do takiego za 15 lat, tylko ze stanow i #!$%@?. chociaż kto wie czy polscy handlarze nie zaczną w końcu z Chin ściągać złomu bo chyba już większość globu przez nich przetrzepana.