Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 12
177 516,88 - 12,00 - 11,62 - 10,16 = 177 483,10

Trochę mnie tutaj nie było, ale zachęcony przez @Kinja również postanowiłem wrócić do sztafety. Przy okazji pozdrawiam starego wyjadacza @enron i @pestis

Pierwszy z Panów widzę, że nie odpuszcza, podziwiam jak zawsze ()

Drugi z Panów dalej twardo komentuje biegi na tagu :). Nadal dzielnie noszę Twoją przypinkę piwną, którą mi kiedyś podesłałeś ()

W czasie pandemii i ostatni rok biegałem mocno w kratkę. Z większych sukcesów to tylko zdobycie korony półmaratonów.

@Kinja: co do Wrocławia to w ostatniej edycji była tragedia, dawno nie przeszedłem takiego piekła. Jakby tego było mało to straż miejska odholowała mi samochód. Na pewno będę ten bieg wspominał do końca życia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli chodzi o moje cele biegowe na ten rok to niebawem poświęce na to odrębny wpis, a może nawet założę swój tag dla większej motywacji do osięgnięcia celu bo mam pewien skromny projekt w mojej głowie ()

W tym roku zaliczyłem trzy treningi, które dorzucam to sztafety.

Wszystkiego dobrego!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 177 516,88 - 12,00 - 11,62 - 10,16 = 177 483,10

Trochę mnie tutaj nie by...

źródło: comment_1673025621fGW7ntkIkDUesUFzr9jzM0.jpg

Pobierz
  • 3
@randall: O jaaa, ale super, że dałam komuś motywacje. () A co do Wrocławia, to trasa przebiega mi pod domem, więc stałam i kibicowałam, a wszelkie opinie też później czytałam… I obyś kiedyś miał tez miłe wspomnienie z tym miastem!