Wpis z mikrobloga

Podczas jazdy rowerem, tętno podskoczyło mi z 176 do 202. Czułem jak mi pikawa szaleje i dziwnie bije. Pod sam koniec było znowu spoko, pokręciłem jeszcze 15 minut na lajcie, żeby nogi jutro nie bolały i teraz, kilka godzin po "treningu" ,serce bije mi raz szybciej raz wolniej. Czy ktoś z was miał podobnie i czy jest to powód do niepokoju?
#rower #mirkokoksy #pytanie
p.....z - Podczas jazdy rowerem, tętno podskoczyło mi z 176 do 202. Czułem jak mi pik...

źródło: comment_16729527453mMeGZwrUVAWJnRfM2Bgb6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@podpatrywacz: elektrolity piłeś czy się wypociłeś i zadowolony?
Zaburzenia rytmu serca mogą się pojawiać przy zaburzeniach równowagi elektrolitowej, potas lubi robić cyrk pod tym kątem. EKG sobie zrób czy ogólnie wszystko jest ok, ale jest szansa, że to zwyczajnie wypłukane elektrolity.
  • Odpowiedz
@podpatrywacz: Jaki to zegarek? Pamiętaj, że one są do końca dokładne, chociaż jak byłem u kardiologa to patrzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według zegarka przy różnych czynnościach (Huawei GT2e) puls nagle spadał mi do 50, więc...
  • Odpowiedz
@podpatrywacz: ale jak raz szybciej raz wolniej? ze np co minute, czy puknie se kilka razy wolno, a potem p--------e 4 razy szybko itd? XD bo jak ja tak mialem jak w drugim przykladzie, to sie okazalo ze mam migotanie przedsionkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz