Wpis z mikrobloga

@harrame: 165 wzrostu, oczy ofiary, cofnięta szczęka, potężny trądzik xD
@GigaAnon: i zapomniałem jeszcze dodać że na dobra sprawę mało kto naprawdę "wierzy" w znaczeniu, że przestrzega dogmatów itd, większość osób niedzielna wizytę w kościele traktuje tak czysto rytualnie, to raczej cos w rodzaju tradycji niż jakieś faktyczne przeżycie duchowe.
Normalnym młodym ludziom wizyta w kościele nie jest do niczego potrzebna, w te wszystkie oazy itd to są po prostu
@Himedanshi: @Malala7: zazwyczaj mocno lewicowe podejście, ateizm i nowomowa w połączeniu z płcią zwaną kobietą oznacza duże problemy. Jakie?
Ano zdrady, brak stabilności emocjonalnej, otwartość na eksperymenty ale bynajmniej nie naukowe ale łóżkowe ze wszystkimi dookoła,.narkotyki, alkohole do oporu- same plusy jeśli szukasz szlaufa to do ruchania i porzucenia z dzieckiem jeśli zajdzie w ciążę a pewnie nie bo od 14 roku życia bierze tabletki za zgodą mamy ;)
Wiem,
tak bo przecież każda wierząca osoba to turbo katolik chodzący 10x dziennie do kościoła


@GigaAnon: no to jak ktoś wierzy na pół gwizdka to chyba już lepiej żeby spoważniał i dorósł do ateizmu zamiast być w rozkroku w takiej kwestii. To przecież głupsze niż turbokatolstwo, bo go ostatnie jest przynajmniej spójne.

Nie wiem w jaki sposób bycie rozsądnym człowiekiem to dla ciebie minus, same poglądy lewicowe wystarczą z nawiązką żeby sprzedać