Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret Jeśli ktoś twierdzi, że pewna grupa osób jest mało inteligentna, to zwykle taka osoba operuje prymitywną teorią przełamania. Wyjeżdżasz z rozkminą typową dla ośmiolatka. Ateizm ma swój ślad w filozofii i nie jest to tak wąskie pojęcie, jak ci się wydaje. Dlatego twoja pogarda i prześmiewczy ton są ironiczne, choć ironia w twoim wykonaniu nie była zamierzona.
@StefanEm:
xD
mylisz indoktrynację z prawdziwą wiarą. Zindoktrynowani zawsze będą głupsi, ale nie o nich pisałem wyżej, tylko o tych co mają szerokie horyzonty myślowe i nie wykluczają wyższego bytu.
Jak można nie wierzyć w mechanikę kwantową skoro to fakt a jednocześnie tak dziwny świat, że to równie dobrze może być ten cały "bóg" xDDDDD
@Loloman
określenie lewicowy #!$%@? nie mówi.
Z tego wynika, że musi być socjalistą, komunistą, anarchistą, anarchokomunistą, itd.
Socjalizm to nie tylko pogląd GOSPODARCZY ale także społeczno-polityczny.
Nie ma czegoś takiego jak konserwatywny socjalista skoro socjalista krytykuje społeczeństwo klasowe a konserwatyzm mówi o zachowaniu hierarchiczności.
Oczywiście kapitalizm może krytykować też socdem, ale to nieco bardziej libkowe podejście.
@Filippa: Boże, rozumiesz mnie kobieto czy nie?
Definicje ciągle się zmieniają, nic nie znacza, każdy używa ich inaczej, każdy co inne twierdzi (tak wiem że jakieś tam są te definicje) i DLATEGO lewicowe/prawicowe #!$%@? ZNACZĄ bo wszystko zależy od dnia, osoby, kontekstu itd i wtedy wszystko to w dzisiejszym #!$%@? świecie oznacza co innego.
To co piszesz może miało sens 15 lat temu. Aktualnie na wykopie (a właściwie całym świecie!!!) mając
@Loloman

normalny cżłowiek nie powinien być ani lewicowy ani prawicowy tylko mieć miks różnych tysięcy poglądów.


Ale ty masz te granice normalności wyznaczać?
Z całym szacunkiem ale tonty w swojej pierwszej wypowiedzi nazwałeś pis socjalistami co jest zwyczajną nieprawda i wyjaśniłam to wyżej.
Twoja pierwsza wypowiedz byla dość niezrozumiała i inaczej wyglądała w odbiorze niż ta tutaj.