Wpis z mikrobloga

Skończyła się nie karta tylko hajs na jedzenie xD #!$%@? z córką trzeba iść nagrać odbiór skutera xDDD Wejście na 3 piętro to praktycznie zawał klapka. Znowu zaczyna się szukanie domu zapewne pod potężny kontent. Spuchlak nie został zaproszony na spotkanie, więc ponagrywa ulice..."ulica jak ulica, więc pójdę w drugą stronę" - wypierd nakręcony ostro na siłę. Kleszcz planuje wejść w kolejny biznes (jakiś wynajem części zakupionego domu), żywicielami będą naiwniacy z kanału po pas w gównie, oczywiście na koniec już padło wytłumaczenie, dlaczego się nie uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@RvN2: z tą kartą pamięci też tak pomyślałem, na stole frytki i hamburger rzekomo dla Dżunku, a oni niby dopiero wybierają dla siebie żarcie.
Prawda jest taka że pewnie tylko tego hamburgera zamówili, Dżunku zje trochę, resztę Tharong po niej zje co już nie raz robiła, a klapers będzie siedział o suchym pysku bo drogo. Zostają mu tylko parówki z zieleniną w domu.
Dziwna też była ta wizyta w tej bawialni
@dizel81: też tego nie zrozumiałem, może to jakaś przykrywka kleszcza pod tą ściemę, że Dżunku będzie miała kontakt z anglojęzycznymi rówieśnikami (bo chyba tak to leciało) bo nie wyglądało to w ogóle na wizytę u znajomych, a bardziej oglądanie przedszkola, ewentualnie nauczyciel vol. 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darki: poprzednie 30 koła rozeszły się na leki na nadciśnienie, więc teraz idę o zakład że król kiszonek wrzuci przed obiektyw klisze z usg i powie, że rodzina się powieksza. Byle tylko co najmniej te 30k uzbierać.
Wszedłem po kilku tygodniach/czy miesiącach nie obecności na ten tag. Widzę, że pan wszystkoimający się Gapa, jak cygan zmienia swoje miejsca zamieszkania, w zależności od kierunku wiatru.
Skąd pomysł na wyprowadzkę? On w ogóle