Wpis z mikrobloga

Mój ostatni wpis dotyczący blackpillu pokazuje jak bardzo normictwo jest odklejone od rzeczywistości i jest w stanie wyprzeć absolutnie wszystko, jeśli tylko jest to niezgodne z ich urojoną wizją rzeczywistości.
https://www.wykop.pl/wpis/69819083/nie-wiem-co-trzeba-miec-zamiast-mozgu-zeby-w-xxi-w/

Najlepszy jest ten ich paradoks dotyczący badań naukowych. Ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko co jest poparte dowodami i nauką, Z WYJĄTKIEM relacji damsko-męskich.
Przykłady: szczepionki, suplementy diety, ryzyko chorób, skuteczność danych ćwiczeń na siłce - oj tak tak, widać że poparte badaniami, teraz już wiem więcej!
Badania dotyczące relacji damsko-męskich: urojenia, bzdury, fałszerstwo, gówno prawda XD

To się powinno kwalifikować do jakichś zaburzeń poznawczych. Wszędzie twarda nauka, ale jeśli chodzi o związki i kobiety to tylko chłopski rozum i dowody anegdotyczne XD #!$%@? mnie to. Przecież mój kumpel zakolak 165cm ma dziewczynę, blackpyl obalony incelu!!!!
Gdyby przeciwko tym badaniom i całemu blackpillowi szły jakieś sensowne kontrargumenty i miały jakąkolwiek wartość merytoryczną. Tymczasem argumenty normictwa wyglądają tak:
-urojenia
-bzdury
-kto cię tak skrzywdził?
-pewnie nie ruchasz

A dyskusja z typowym normikiem wygląda tak:
-niezłe urojenia, blackpill to bzdury i gówno prawda
-a dlaczego tak uważasz?
- bo tak (XD)

W dodatku te wszystkie argumenty to jak taka maszyna losująca słowa. Dodając wpis ja już jestem w stanie przewidzieć co normiki napiszą i jaka będzie tego treść, bo zawsze to są te same wysrywy pokroju: tinder to nie rzeczywistość, wyjdź do ludzi, wczoraj widziałem karła quasimodo z modelką 10/10 etc. i podobne anegdoty.

Tego nawet już nie wypada komentować. I tak wygląda właśnie 99% dyskusji z normictwem o blackpillu. Wyłożysz na stół listę badań z najlepszych uniwersytetów świata, poprzez to twardymi danymi i statystykami a normik jak to zwierze wyjdzie na ten stół i na wszystko nasra.
Jeszcze niekiedy trafiają się takie perełki, które twierdzą że te badania są słabe i nieprawdziwe. Tak dokładnie. Badania naukowe przeprowadzane na uniwersytecie w Oxfordzie przez ludzi, których średnia iq jest niewiele mniejsza od twojego wzrostu są słabe i nieprawdziwe.Negowanie blackpillu = bycie płaskoziemcą. Identyczny schemat.
Normictwo tak bardzo i panicznie wypiera blackpill, bo jest to po prostu mechanizm obronny ich umysłu podświadomego, który wypiera wszystko co jest niezgodne z ich wizją świata, aby zachować komfort psychiczny.

A dla wszystkich turbo niedowiarków-fanatyków:
Najprostszą metodą na ujrzenie blackpillu jest założenie konta na tiderze brzydkiego lub nawet przeciętnego gościa (możecie być wy sami) a potem zrobienie tego samego ale ze zdjęciami atrakcyjnego chada 190cm z kwadratową szczęką. Na jednym nie będzie prawie w ogóle matchy, a na drugim nie będziecie się mogli odpędzić od propozycji ruchania. Pamiętajcie - normiki to takie średnio rozgarnięte zwierzaki.

#blackpill #redpill #przegryw #p0lka #bekaznormictwa #zwiazki #tinder #seks #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami
  • 23
@Fekalny_okuratnik: czekam na jakies badania ktore potwierdzaja twoj poprzedni wysryw ze praktycznie nie istnieja przecietnie wygladajace pary w przedziale 18-25 xD bo na razie jedyne zrodlo to „nie widuje takich par na tiktoku i insta” xD
a to co piszesz w tym wpisie czyli ze generalnie ludzie (choc moim zdaniem bardziej faceci niz kobiety) leca na wyglad jest chyba oczywiste i nikt normalny nie bedzie tego negowal
Najprostszą metodą na ujrzenie blackpillu jest założenie konta na tiderze brzydkiego lub nawet przeciętnego gościa (możecie być wy sami) a potem zrobienie tego samego ale ze zdjęciami atrakcyjnego chada 190cm z kwadratową szczęką. Na jednym nie będzie prawie w ogóle matchy, a na drugim nie będziecie się mogli odpędzić od propozycji ruchania.


@Fekalny_okuratnik: Ty piszesz to na poważnie czy tylko tak robisz sobie jaja? Raz że na Tinderze trzeba wykupić konto
Tinder to ta appka dla zoomerów? Opierasz na tym swoje badanie że brzydkiego chłopa nikt w prawo nie przesunie i to ostateczny dowód na blackpill, jaja se robisz czy serio jesteś aż tak głupi?
@Fekalny_okuratnik: To że ładna morda to klucz do każdej dziury wie każdy kto miał normalne kontakty z kobietami od najmłodszych lat. Nie oczekujcie reakcji typu „wow stary otworzyłeś mi oczy” bo ktos sprzedał wam oczywistość w naukowym opakowaniu i niezdrowo się tym podniecacie. Rozumiem że dla was wszystko związane z kobietami ma pewną otoczkę tajemniczości, ale nie przypisywałbym mechanizmu wyparcia każdemu kto kładzie lache na blackpill, bo ma staly kontakt z
@Fekalny_okuratnik: Tylko nie wiem skąd wziąć dwa zdjęcia chada modela bo to chyba minimum żeby nie było wykorzystania czyjegoś wizerunku. Chyba wygenerowane przez AI zdjęcie nieistniejącej twarzy chada ale to będzie jedno. Ale aż tak optymistyczny to bym nie był. Trzeba tam siedzieć i przesuwać w prawo a już miałem bezpłatne konto i w sumie gówno mogłem tam poprzesuwać bo były ograniczenia. Nie ma bata, żeby z tego korzystać trzeba wykupić
@daro1: Skoro gówno mogłeś i nie miałeś par to jesteś po prostu nieatrakcyjny fizycznie. Algorytm tindera jest skonstruowany tak, że jeśli w ciągu krótkiego okresu od rozpoczęcia korzystania będziesz mieć mało par, albo nie będziesz mieć ich w ogóle (bo ktoś jest brzydki) to tinder automatycznie jeszcze bardziej zawęża mu pulę par i zaczyna nakładać "shadowbana" bo to, żeby właśnie beciaki i brzydale masowo wykupywały golda myśląc, że to jakkolwiek poprawi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezprzypau: To nie jest skrajne ocenianie prac naukowych, statystyka i hipergamia pokazuje jak rzadko coś takiego się zdarza, lepiej się z tym pogodzić i poprawiać swój status społeczny / wygląd niż być pieskiem i robić z siebie beciaka całe życie
@Fekalny_okuratnik: Z płaskoziemcami się nie dyskutuje, bo do nich merytoryka nie trafia, po prostu. Z normikami blue/redpillowymi jest dokładnie tak samo. Nie przekonasz ich choćby chad wszedł im do domu i na ich oczach wyruchał im matkę (za jej zgodą ofc). Jeśli ktoś dostaje twardym dowodem w pysk i mimo to nie jest przekonany to jest spisany na straty i tyle, zostawiasz go do pochłonięcia przez jego własne urojenia.