Wpis z mikrobloga

@fff112: sporo ludzi sobie nie zdaje sprawy, że promocja promocji nie równa. Miesiąc temu był okres black friday oraz świąteczny i ceny były niższe. Dodatkowo jeśli towar bierzesz bezpośrednio od producenta (mowa o elektronice, bo u mnie tak jest) to on chcą, nie chcąc narzuca swoim dealerom ceny poprzez dawanie wsparć do sprzedaży. Hurtowo kupujesz po #!$%@? cenie i operuje się na tych wsparciach właśnie. Głównie po to by nie #!$%@?ć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@fff112: sporo ludzi sobie nie zdaje sprawy, że promocja promocji nie równa. Miesiąc temu był okres black friday oraz świąteczny i ceny były niższe. Dodatkowo jeśli towar bierzesz bezpośrednio od producenta (mowa o elektronice, bo u mnie tak jest) to on chcą, nie chcąc narzuca swoim dealerom ceny poprzez dawanie wsparć do sprzedaży. Hurtowo kupujesz po #!$%@? cenie i operuje się na tych wsparciach właśnie. Głównie po to by nie #!$%@?ć
Wydaje mi się, że dużo osób nie rozumie, że ta informacja nie znaczy, że znowu będzie w takiej cenie ten laptop.


@Weretek: Ale inflacja aż tak bardzo nie zapierdziela, jeśli sprzęt nie jest w podobnej cenie jak 30 dni temu i to na promocji to tylko pokazuje jasno i klarownie, że ten sprzęt nie jest wart tych pieniędzy i lepiej szukać coś innego, albo gdzie indziej.
@deafpool: ale to nie sklep jest januszem tylko Ty bo nie rozumiesz o co w tym wszystim chodzi :D bardzo mozliwe ze 'najniższa cena' juz nigdy taka nie bedzie w poromcji, po prostu przespales. Sklepy nie musza za kazdym razem wracac do starej ceny promocyjnej bo niby dlaczego? To tak jakby miec problem, ze 10 lat temu dany sprzet kosztowal taniej.
@TomdeX: Akurat na zmianie roku dzieje się dużo rzeczy. Przecież za system, który pokazuje te stare ceny trzeba było zapłacić, często kończą się stare umowy i leasingi i zaczynają się kolejne, już droższe, wzrosło minimalne wynagrodzenie więc wzrosły koszty nie tylko zatrudnienia bezpośredniego, ale usług w całym łańcuchu dostaw itd. Ceny na pewno się unormują i nie będzie widać już takich kwiatków tak często, ale właśnie zmiana roku to moment dosyć