Wpis z mikrobloga

@volodia: Ja za to doskonale rozumiem twoje rozterki. Z jednej strony zgadzam się z innymi, że to jest norma w wielu miejscach pracy i nie ma co się martwić na zapas, z drugiej jednak wiem z doświadczenia, że jak trafisz źle, to mimo tego, że każdy ma cię w dupie i nic ci nie pokazuje, to nagle przychodzi taki dzień kiedy zaczynają od ciebie wymagać robienia cholera wie czego i jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@volodia: przejrzyj mail, pewnie ktoś napisał. A jak nie, to uderzaj do osoby z HR albo do jakiegoś kierownika zespołu.

Chyba że pracujesz z domu, to odpalaj konsole i czekaj na instrukcje, bo rzeczywiście tak potrafi wyglądać praca w korpo jeśli nie zatrudniali Cię z myślą o konkretnym projekcie/zespole xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@volodia: też tak miałem, a potem moja "mentorka" po 2 miesiącach pyta się czemu nie umiem obsługiwać systemu to jej powiedziałem, że jak mnie nikt nie wdraża to tak się to kończy, wielki foch, "popracowałem" do końca 3 miesięcznego próbnego okresu, na szczęście to był początek mojej przygody w #it ale szef był szurem, który nie wierzył w COVID dopóki sam nie trafił na oddział, jak to się stało to nagle