Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #prawo ##!$%@?
Ja pitole przecież to państwo to jakiś żart.
Ja i mój kumpel dostaliśmy wezwanie do skarbówki i policji
Bo w 2020 roku kumplowi przelałem.

280 zł z tytułem
"za narkotyki"

no iks de

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b2c2d85934cff40f7f2efb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 102
@Weretek: O ku*wa...

To ja może drzwi nie będę zamykać, bo zostałem sutenerem, handlarzem narkotyków, przemytnikiem kokainy z Salwadoru w bananach, finansowałem rosji pociski przeciwpancerne, a Ukrainie przeciwlotnicze xD.
A no i żeby nie być zbyt moralnym to korzystałem z usług prostytutek. A to wszystko patrząc po nazwach przelewów do znajomych xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: a niech fakaja bobla xd
Sam znajomym płacę przelewami
- za gwałt na 13 latce
- za narkotyki
- za dziwki koks i lasery
Również otrzymuje podobne przelewy i poprawia mi to dzień
To jest moje konto i oczekuje takich przelewów.
Co dalej ? Wjazd za wyzwiska na FB w rozmowie ?
WjXd policji za zły sms ? A może emaila też nie mogę takiego do kumpla wysłać?
Niech #!$%@?
Co potwierdza, że skarbówka przegląda prywatne konta, tragedia. Bo jak kupujesz np leki, albo wydajesz pieniądzę w lokalach LGBT to policja i skarbówka a zatem Państwo wie o tobie wszystko.


@strajkujemy: jedyne co to oznacza, to to że łykasz wszystko co ci napiszą w internecie jak młody pelikan.

Weź się chwilę zastanów jak i odbiorca i nadawca przelewu miał otrzymać tajemnicze "wezwanie" od dwóch organów jednocześnie? Każdy z nich sam przeszukiwał
Ja nazywałem przelewy „za wspaniały masaż pały” xD Kolega powinien się zgłosić o zwrot podatku, bo prostytucja jest nieopodatkowana w tym kraju