Wpis z mikrobloga

@Luna98x: niektórzy ludzie mają takie dziwne psychozy w komunikacji miejskiej. Mnie najbardziej wkurzają stare baby, które pchają się tuż przed same drzwi, bo muszą wysiąść pierwsze. Ludzie się ustawiają grzecznie przed drzwiami, żeby kulturalnie wysiąść, to taka stara baba będzie się przepychała, bo ona musi wyjść pierwsza xD jakby tych kilkoro ludzi przed nią w jakiś sposób sprawiło, że ona nie zdąży
i stania w przejściu w kolejce do wyjścia?


@Luna98x:

Żeby nie stać jak wieśniak w kolejce do wyjścia, wstajesz wcześniej i stoisz PIERWSZY albo W KORYTARZU, a nie w wagonie. Wprawdzie nadal jak wieśniak, ale już inaczej.
Potem - co łatwo zaobserwować - stajesz peronie, by utrudnić albo wyjście z wagonu innym, albo wejście na schody drugim.
I wtedy jesteś GOŚĆ, a nie jakiś tam ecie-pecie, co to i przejście zrobi,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: Też tego nie lubię. Idę wcześniej odbezpieczyć rower, zdjąć go z wieszaka i zapakować cały majdan, aby potem nie przeciskać się między ludźmi, ale nie, już blokują to przejście i utrudniają ludziom życie ()
Zawsze się zastanawiam jaki jest sens wstawania 20min przed przyjazdem do stacji docelowej i stania


@Luna98x: a ile jest spóźnienia, pewnie gościu ma nadzieje, że jak wstanie to ciapong szybciej dojedzie i zdąży na przesiadkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luna98x: niektórzy ludzie mają takie dziwne psychozy w komunikacji miejskiej. Mnie najbardziej wkurzają stare baby, które pchają się tuż przed same drzwi, bo muszą wysiąść pierwsze. Ludzie się ustawiają grzecznie przed drzwiami, żeby kulturalnie wysiąść, to taka stara baba będzie się przepychała, bo ona musi wyjść pierwsza xD jakby tych kilkoro ludzi przed nią w jakiś sposób sprawiło, że ona nie zdąży


@cutecatboy: to jeszcze da się przeżyć, ale jak
@EdekMoczygeba: weź mi o tym nawet nie przypominaj xD ale stare baby to i tak jeszcze nic, najgorsze w takiej sytuacji są madki z wózkami, które stoją na wprost drzwi, bo stare baby przynajmniej da się jakoś obejść albo odepchnąć (co często robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wózka już niekoniecznie. Kilka razy miałem ochotę taką madkę #!$%@?ć, żeby się odsunęła, bo wyjść się nie da.

O, albo
@Luna98x ja sobie zawsze sprawdzam na stronie portalpasazera.pl ile pociąg będzie stał na danej stacji. Bo czasem stoi minutę dwie ale też często ma przerwę techniczną i stoi 10
@Luna98x: Zapraszam do samolotu xD
Ledwo dotknie kółkami ziemi, to już jakiś wąsaty knur zadziera łeb do góry i dobiera się do schowka nad głową xD Jakby dało radę to by demontował wyjścia awaryjne na skrzydle, byle szybciej
Przecież ten samolot nie poleci dopóki nie wypuszczą plebejuszy, a ci już w kolejeczce ustawieni xD