Wpis z mikrobloga

: @somskia: a to ciekawe w sumie, bo sam przez lata pracował w Empiku i leczył depresje (było w wywiadach), wiec nie wiem jak mógł się tak odkleić i coś takiego #!$%@?ąć, żenada. Bardzo lubię jego płyty, miałam przyjemność być na koncercie, który w sumie nazwałabym spektaklem raczej. Ale jest to specyficzny rodzaj artyzmu, bardzo niewspółczesny, nie do każdego to trafia.
Pobierz Krabonara - : @somskia: a to ciekawe w sumie, bo sam przez lata pracował w Empiku i l...
źródło: comment_1672575070h5zwamSLYbtEG7kg9KgI7o.jpg
@ChwilowaPomaranczka: już tłumacze, gość robi coś co na tle innych muzyków wydaje się alternatywne, np. jak porówna się go do jakiegoś Hyżego, Norbiego xD czy co tam popularne (oni wydają się zwykli biorą mikrofon i śpiewają), dzięki temu zdobywa fanki, które chcą uchodzić za "nie jestem taka jak inne, jestem alternatywna, nie jesteśmy tacy sami", ludzie mają poczucie przynależenia no jakieś elitarnej artystycznej grupy słuchaczy.
@ChwilowaPomaranczka o to samo o co chodzi z Kamilem szpakiem

To gówniana muzyka dla ludzi którzy chcą poczuć się lepsi bo uuu disco polo jest dla plebsu i wyborców PiS xD

A tak na serio to takie same gówno tylko dla przeciwnego bieguna