Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka: Też jeszcze 2 miesiące temu nie wiedziałem kto to jest. Potem wyczytałem, że nie tylko jest to kuzyn Szpaka i że od lat kręci się przy 'warszafce' to na jakimś rozdaniu nagród pocałował innego faceta... i oczywiście nagle w dosłownie pół roku stał się kimś. Muzycznie też dno, jak większość ze sceny. Zabrać im ten denny, smętny synthpop/synthwave i są nikim. Tam działa jakaś niezła klika, że się sami wybierają
@ChwilowaPomaranczka: @kluska_podlaska: @Lordon: @Brunuser: @lysyzlombardu: @Sprus: @Aldehyd_Glutarowy: Rozwalają mnie komentarze o synku bogatego tatusia. Gość od dobrych 5-6 lat pracował na scenie, żeby się wybić. Pamiętam jego koncert, gdzie było maksymalnie 200-300 osób w klubie i grał tak przez kilka lat.

Na scenie muzycznej się wyróżnia, chórki, smyczki, klasyczne instrumenty. A wykopki po gościu jadą xD
Ciekawe co te mądre wykopki słuchają. Jak ja gardzę
@mudmen: Ja nic takiego nie napisałem tylko że debilem jest, gdzieś mam czy jakimś synkiem jest czy ze pracował na swój sukces gdzie ta jego muzyka to dno największe