Wpis z mikrobloga

@Mr_Hand_of_Fate: Czy naprawdę tutaj też musicie pokazać 0 merytorycznej argumentacji?

Wy na lewicy uwielbiacie wprowadzać lekceważący ton.

Zapytałem wprost po co robić ideologiczną propagandę na zabawie sylwestrowej.

Aby to dotarło do niektórych zabetonowanych głów zrobiłem prosty zabieg zmieniłem jedna ideologię na inną.

I sądząc po tym, jak się neuropki zagotowały i masowo zwołały do ujadania, to musiało zadziałać.
Zamiast bawić się w ludźmi na imprezie to gościu klepie wpisy broniące PiSu xD


@Kryspin013: Bo wcale mikroblog nie był zawalony o 2 w nocy ideologicznym ujadaniem na temat opasek.

Neuropki zamiast się bawić produkowały tęczowe wpisy aż się kurzyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to jak ktoś inny coś napisze, to już jest źle. Typowa wasza hipokryzja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gamtaro2: Widzę, że lewicowe wykopki są pierwsze do pisania komentarzy pod tematem. Ale fakt - to co produkują to raczej hejterskie ujadanie niż "dyskusja".

PS. I nie, nie twierdzę że LGBT = nazizm.
Nazizm to nazizm, a LGBT to LGBT.

Zauważam natomiast, że lewica na potęgę stosuje te same tendencje i zjawiska społeczne, co każdy ideologiczny reżim w przeszłości.
Zauważam natomiast, że lewica na potęgę stosuje te same tendencje i zjawiska społeczne, co każdy ideologiczny reżim w przeszłości.


@Mr--A-Veed: Ty natomiast na potęge stosujesz taką samą narrację i takie same figury retoryczne jakie stosował każdy ideologiczny wazon
- wsadzanie wszystkich do jednego wora
- pokazywanie tych złych z tego wrednego LGBT, kontra my lepsi czyli oczywiście nie "zmanipulowani" wredną ideologią LGBT
- wszyscy inni się mylą, tylko ja mam rację
Typie, porównujesz flagę tęczową to swastyki, po co ja mam z czymś takim merytorycznie dyskutować? Szkoda mojego czasu, mógłbym równie dobrze wchodzić w debatę z kotem cierpiącym na padaczkę.


@Mr_Hand_of_Fate: Dlaczego nie? Bo nie pasuje ci to do narracji? Bo trudno się dyskutuje o niewygodnych faktach?

Porównywanie tęczy do nazizmu. MERYTORYCZNA ARGUMENTACJA XD

@Kryspin013: Czyli co? Kolejna taktyka o cenzorskich i reżimowych zapędach? O pewnych tematach jest zakaz dyskusji, bo
@Mr--A-Veed: Dyskusja z kimś kto ma tak wysokie mniemanie o sobie jak Ty jest bez sensu, nieważne co się napisze, Ty i tak stwierdzisz że jesteś najmądrzejszy, że jesteś poszkodowany (syndrom oblężonej twierdzy bardzo bije od Ciebie) i w ogóle wszędzie to lewactwo, choć większość wypowiadających się w tym wątku, w tym ja, to centryści. Jeszcze żebyś potrafił dostrzec swój absurdalny tok myślenia, to by mi się chciało z Tobą dyskutować,
@Mr--A-Veed

o trudno się dyskutuje o niewygodnych faktach?


Ale skoro rzeczy, o których mówisz, były faktami, to na pewno masz na to jakieś dowody, c'nie?

O pewnych tematach jest zakaz dyskusji, bo tak sobie wymyśliliście?


Podbijam wypowiedź @Kryspin013 Może porozmawiamy o tym?

Niby w którym miejscu porównałem homoseksualistów do nazistów?


Porównując symbol homoseksualistów do symbolu nazistów chociażby?

Podjąłem temat niebezpiecznych podobieństw


Raczej urojonych, w dodatku wrzucając wszystkich do jednego worka, gdzie w
@Mr--A-Veed: śmiejemy się z ciebie bo jesteś za głupi by jakakolwiek argumentacja do ciebie przemówiła.
Gdybys miał iq choć trochę wyższe niż te od buta z lewej nogi, nigdy nie wysralbys takiego porównania.

Jak umiesz czytać to zapraszam do lektury - „paradoks tolerancji K.Poppera”, tam jest dokładnie wytłumaczone dlaczego twoje żałosne wysrywy są warte tyle co zeszłoroczny śnieg, a ich wartość argumentacyjna to dosłowne zero.