Wpis z mikrobloga

ale ze mnie archaiczny płatek śniegu

nie oglądam tiktoka, tindera, nie mam discorda, przerażają mnie takie rzeczy jak płatność telefonem, nie rozumiem o co chodzi z kryptowalutami, nie używam aplikacji mobywatel i zamiast tego wolę przejść się do urzędu jak muszę coś załatwić, używam tylko słuchawek z kablem i mam ten sam telefon od 5 lat

#technologia #smartfony #sluchawki #rozowepaski #chwalesie #postep
Zoyav - ale ze mnie archaiczny płatek śniegu

nie oglądam tiktoka, tindera, nie mam...

źródło: comment_1672559988DO1fgpJ5PhVLH0pLHLgsqd.jpg

Pobierz
  • 66
@Zoyav:

Mam podobnie jak Ty z tymże chciałem ostatnio założyć pierwsze konto na istagramie i konto na max modell. Na istagramie z braku laku chciałem wpisać taki sam login jak tutaj, bo towarzyszy mi XX lat, ale system go nie akceptował więc zdublowałem jedną literkę z braku pomysłu i dostałem bana jeszcze zanim założyłem konto ( ͡° ʖ̯ ͡°) I zablokowało mi głównego maila.

A co do
AKFobia - @Zoyav: 

Mam podobnie jak Ty z tymże chciałem ostatnio założyć pierwsze ...

źródło: comment_16725679829wTOC5OqjQVVrMrKL4zxxn.jpg

Pobierz
@Zoyav wcale nie ma się czym chwalić. Postęp tak #!$%@?, że nawet się nie obejrzysz jak będziesz w tyle. Po jakimś czasie będziesz wręcz zmuszona do używania pewnych rozwiązań i to co dla większości ludzi będzie naturalne, dla ciebie stanie się katorgą. A odwrotu już nie będzie. W skrócie, staniesz się "cyfrowym inwalidą" zupełnie jak nasze babcie ¯_(ツ)_/¯
bo to profil zaufany, a ja nie ufam rządowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zoyav: ale wiesz że tak czy inaczej rząd ma wszystkie twoje dane i posiada identyfikatory twojego dowodu tp? xd

ta apka pozwala ominąć stanie w kolejce i składanie papierów i gadanie z urzędnikiem i tyle, zamiast okazywać obcej osobie swój dowód to przykładasz do tel i jest to przez to nawet bezpieczniejsze.

To samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
twittera też używam, ale reddit to nie wiem do czego służy zbytnio xD

@Zoyav: Czyli taki wybiórczy z ciebie człowiek a nie archaiczny. Jak się jeszcze doda do tego konto na wykop to już w ogóle nic specjalnego.

Lubisz po prostu utrudniać sobie życie dla zasady zamiast się rozwijać. Decyzje o używaniu czy nie warto podejmować świadomie.
Wiesz że płacąc zbliżeniowo czy mając mobywatela dalej możesz chodzić do urzędów czy banku?
@m0rgi: ale po co mi ten zasrany niebywatel, po co mi to? ja lubię chodzić do urzędów i gadać z babami z okienka, ogólnie urzędy to moja miłość i mogłabym tam zamieszkać XD