Wpis z mikrobloga

ale ze mnie archaiczny płatek śniegu

nie oglądam tiktoka, tindera, nie mam discorda, przerażają mnie takie rzeczy jak płatność telefonem, nie rozumiem o co chodzi z kryptowalutami, nie używam aplikacji mobywatel i zamiast tego wolę przejść się do urzędu jak muszę coś załatwić, używam tylko słuchawek z kablem i mam ten sam telefon od 5 lat

#technologia #smartfony #sluchawki #rozowepaski #chwalesie #postep
Zoyav - ale ze mnie archaiczny płatek śniegu

nie oglądam tiktoka, tindera, nie mam...

źródło: comment_1672559988DO1fgpJ5PhVLH0pLHLgsqd.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Zoyav podobnie robię ale bardzo wybiórczo. Nie używam żadnych mediów społecznościowych, tylko discord. Słuchawki zawsze z kablem, nigdy bym nie kupił bezprzewodowych.
  • Odpowiedz
@Zoyav:
bezprzewodowe sluchawki to chyba najlepsza rzecz, jaka wymyslono XD korzystam za kazdym razem, kiedy sprztam i jest niesamowicie wygodnie, rzucam telefon gdzies w korytarzu i bez zadnych kabli niczego slucham muzyki podczas mycia podlog ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: nie lubię lewactwa, ale się ich nie boję, a ksiądz, cóż, wie o mnie wiele, dużo spędzaliśmy razem czasu u babci jako dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoyav: wolna wola, ja tam lubię media społecznościowe, ale w rozsadnych dawkach. Zwłaszcza TT i Reddit. Wszystkie rachunki i oplaty robię online, co polecam bo mega wygodnie jest, duza oszczędność czasu.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Reddit jest idealny do zainteresowań bo po prostu dostajesz wylacznie newsy z tych subredditow, które obserwujesz. I nic ponad to.

Tylko omijaj suba r/polska bo to patola i przegrywy, strasznie toksyczny sub.
  • Odpowiedz