Wpis z mikrobloga

@bukimi Zespół który stworzył Kroniki Myrtany to ludzie którzy pracowali początkowo nad Dziejami Khorinis, jednak wynikła wewnętrzna niezgoda pomiędzy zespołem robiącym moda (chodziło chyba o social media projektu), a szefem który zaczął atakować ludzi robiących moda.
W wyniku czego cały zespół odszedł i postanowili robić swojego własnego moda sami -> Kroniki Myrtany
A tamten gościu zaczął szukać nowych ludzi, zastrzegł prawa autorskie do nazwy dzieje Khorinis, a na YT moda zaczął manipulować
@Dziekciu: skoro jest to twój kolega, to myślę, że masz trochę jednostronny obraz sytuacji.

Ja wiem, że często na wykopie czy grupkach facebookowych związanych z Gothicem porusza się ten temat rozłamu, bo ludzi cholernie to ciekawi, tak samo, jak wścibskie sąsiadki co dzieje się za ścianą, ale prawda jest taka, że to była niezgoda między jednymi ludźmi, a drugimi, w wyniku czego powstały dwa zespoły i dwa mody - jeden już
@Fabiosek1: "nie powinien mieć miejsca w taki sposób, jaki się to stało, bo było to niedojrzałe, miejscami egoistyczne i przede wszystkim kuriozalne"
- ten rozłam był taki tylko i wyłącznie ze strony Darka. Pisanie aktorom tekstu aby robić antyreklamę SoulFire? Robienie problemu gdzie się tylko dało jak np. kanał na YT? SoulFire nie odnosiło się do sprawy publicznie, a wszystko wywlekał Dark, jednocześnie przy tym manipulując.

"Jak ktoś myśli, że można