Wpis z mikrobloga

Smutna historia kultowych już życzeń noworocznych.
Dla nie pijących i trzeźwiejących dużo zdrowia, siły i motywacji. Dla tych pijących zbyt dużo, żeby znaleźli siłę i odwagę do walki z nałogiem.
Wszystkiego dobrego na nowy rok dla całego tagu #alkoholizm
#sylwester
EjberzFyrtla - Smutna historia kultowych już życzeń noworocznych.
Dla nie pijących i...
  • 194
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa - Zgadzam się w 100 procentach z tym co piszesz. I właśnie - o chęć leczenia się tutaj chodzi. Jesteśmy dorośli - odpowiadamy za siebie. Jeśli ktoś nic nie robi w kierunku zmiany to nie ma co się nad kimś takim pochylać, na sile jeszcze nikt nikogo nie uszczęśliwił. Każdy bierze odpowiedzialność za siebie.
Kultura chlania to coś strasznego w tym kraju, nawet na sylwestra kupuje się dzieciakom picollo, żeby
  • Odpowiedz
czy będą chcieli z choroba walczyć to już ich odpowiedzialność


@Zabojcza_Rozowa: To nie jest choroba jak Grypa że sobie weźmiesz tabletke, poleżysz w łóżku i przejdzie. To jest całkowite odcięcie od używki do końca życia. Niesamowicie trudne.
  • Odpowiedz
@secs: No wiem i co z tego? Jak widać po wpisach do zrobienia. Można tez chlać do końca życia, zatruwać życie innym - bo wziecie sie za siebie jest przecież trudne. Powiedz to dzieciom oglądających zapijaczonego ojca pod stołem. Życie z kimś takim - to jest dopiero trudne.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że w przypadku alkoholu zawsze jest cienka linia, która można przekroczyć. Znam osoby, które też kontrolowały nałóg bardzo długo, a teraz są uzależnione i nie widzą nadal problemu. Oczywiście są osoby, które tego nie doświadczą, ale mimo wszystko to stąpanie po cienkim lodzie.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa XD następny, wy serio ograniczajcie się do przeczytania tylko jednego komentarza? Przecież odpisując kilka razy na to samo czuje się jak w szko specjalnej xDDD

Chyba rzadko czytasz komentarze na wykopie, skoro Cię to dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz