Wpis z mikrobloga

Myślicie, że jak napiszę w opisie na #tinder że od zawsze jestem sam (a mam 31 lat) i nigdy szczęśliwie nie kochałem to to zachęci i zaintryguje #rozowepaski czy raczej zniechęci? I dlaczego tak myślicie? Z wyglądu raczej nie wyglądam na takiego, który nigdy nie miał dziewczyny, bo (rzadko bo rzadko) czasami jakaś nawet napisze pierwsza.

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Pytanie jak wyżej.

  • Jestem niebieski - zachęci i zaintryguje 2.8% (7)
  • Jestem niebieski - zniechęci 73.3% (184)
  • Jestem różowa - zachęci i zaintryguje 5.6% (14)
  • Jestem różowa - zniechęci 18.3% (46)

Oddanych głosów: 251

  • 25
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: zniechęci, skoro w takim wieku nie miałeś żadnego związku to źle świadczy o twoich umiejętnościach społecznych, a tymbardziej że na tinderze nie ma szarych myszek tylko są dziewczyny które szukają przygody u boku czada lub kobiety które ogarneły że kończy mi się czas na znalezienie kogoś do trwałego związku i nie chcą eksperymentować z niepewnym materiałem
  • Odpowiedz
Zniechęci.. To nawet przez facetów jest odbierane jako życiowa niezaradność mówiąc najdelikatniej więc zwyczajnie to pomiń i wspomnisz o tym jak to już nie będzie miało dla nikogo znaczenia..
  • Odpowiedz
czemu i to aż zdecydowanie?


@awitampanstwa: Bo kobieta chce faceta z doświadczeniem, który wie jak postępować z kobietami, nie chce chłopca tylko mężczyzny, który ją przejrzy na wylot i od razu zrozumie. Bez doświadczenia to niemożliwe. Po drugie to że inne kobiety chciały z tobą być jest dowodem na to, że jesteś wartościowym mężczyzną, a jak żadna z tobą nie chciała być jest dowodem, że do niczego się nie nadajesz i
  • Odpowiedz
No to takie błędne koło, laski chcą typów z doświadczeniem, więc odrzucą kogoś bez niego, no ale z drugiej strony to jak masz to doświadczenie wtedy zyskać xD Portale randkowe to szambo, gdzie jak różnisz się od przeciętnej osoby to musisz zgrywać kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś, by mieć szansę nawiązać jakąkolwiek relację. Musisz mieć zainteresowania, pasje, charyzmę i nie okazywać słabości, w skrócie dobrze się zareklamować jak produkt na półce
  • Odpowiedz