Wpis z mikrobloga

@stale_prawo

@ShineLow Podskoczył globalnej elicie promującej wszelkie zdegenerowane ideologie min. Feminizm. A no tak, nie ma żadnej globalnej elity, to jakieś szurskie bajania, WEF i Klaus Schwab nie istnieją, podobnie jak Soros, a to że niemal wszyscy politycy rządzący w Europie to stypendyści ich fundacji to zapewne przypadek, nie ma czym się przejmować, pora na netflixa ( )

O #!$%@?, ty tak na poważnie?
Ale tak: jestem ciekawy czy faktycznie go wystalkowali po pudełku od pizzy xD


@Kryspin013: No na pewno Willa z wielkim logiem TATE pod którą robią się pielgrzymi z całego świata przez co od #!$%@? ochrony wokół niej krąży, na której podejeździe stoi 33 supercary to jakaś tajemnica dla Rumuńskich służb xD

Musieli mieć zajebiście mocne dowody skoro go puścili po 24h xD Nie pierwszy nie ostatni raz Matrix robie łapankę na
@KochanekAdmina: Dobra hipotetycznie. Bo mi też ta sprawa z wystalkowaniem przez pizzę śmierdzi i coraz mniej wydaje się prawdopodobna. Ale:

- te 33 supercary to znajdziesz info, że one nie są wcale w Rumunii. Np częśść z nich jest w dubaju.
- podaj adres jak tam wszyscy pielgrzymi sie zbierają i faktycznie jest taka znana
- ludzie już nie na takich głupotach wpadali
- służby nie zajmują się aktywnie szukaniem każdego
- te 33 supercary to znajdziesz info, że one nie są wcale w Rumunii. Np częśść z nich jest w dubaju.


@Kryspin013: Oni je po całym świecie za sobą zabierają.

Poza tym przypominam że Tristan buduje #!$%@? zamek w okolich zamku Drakuli jako swoją siedzibę xD

- podaj adres jak tam wszyscy pielgrzymi sie zbierają i faktycznie jest taka znana


@Kryspin013: https://virtualglobetrotting.com/map/andrew-tates-house/view/google/ dosłownie pierwszy wynik w google xD Lokacje z
Ładny fikoł, ty ich będziesz wołał jak dostanie wyrok, ale oni cię wyśmiać nie mogą w twoim wpisie bo go skasowałeś, logiczne xD


@aeis: wut? Przecież dalej mogą mnie zawołać geniuszu. Możesz nawet ty ich tu zawołać jakby screenów od ciebie potrzebowali.