Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Bo? Nie na takich rzeczach ludzie już wpadali xD


@Kryspin013:

1. Chłop od lat mieszka w Rumunii
2. Mieszka w wielkiej willi która raczej nikomu w służbach nie umknie
3. Swoim przyjazdem chwalił się już kilka dni temu na socialach

I najważniejsze:
4. Był już przesłuchiwany w rumuńskim areszcie tak samo jak teraz, przyszli do jego domu (w którym jak widzisz dalej mieszka)

Tak więc jeżeli myślisz że "wpadł" musisz mieć
@Distroir: zgodziłem się wyżej z kochanek admina. W przeciwieństwie do ciebie on faktycznie podał jakieś argumenty zamiast wyzywać od debili.

A co do wpadek - to się powtórzę. Nie na takich gównach ludzie wpadali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: tu nie ma co podawać argumentów. Jak zwykle lewica szerzy nienawiść względem kogoś o kim nawet nic nie wie. Dla mnie chłop jest pajacem redpillowcem a i tak wiem o nim tak elementarne rzeczy.
@Kryspin013 w sumoe to czemu on niby wyszedł na pajaca?
-Łysol wyszedł czysty z przesłuchania i dalej będzie kosił hajs na frajerach
-Neuropki i reddiciarze się posrali ze szczęścia, bo sobie wmówili, że Tate wpadł przez pizze xD
-Rumuńska policja musiała drugi raz wzywać AT do fejkowego zgłoszenia i cały świat ma z nich bekę bo ci wyżej wmówili innym, że policja mająca dostęp do BTSów itp. musiała go stalkować przez pudełko
@marv0oo: wyszedł na pajaca, że się autamu fleksuje by nastolatkę zaorać, a nastolatka go zgasiła jak peta. By było śmieszniej to zamiast dać sobie spokój, odpisał jej tekstem w stylu "chyba ty" xD
@Kryspin013: a na największych pajaców to wyszły neuropki i reddiciarze. Uroili sobie, że Tate to drugi Bin Laden co się gdzieś ukrywa na zadupiu i pół świata go znaleźć nie może, a wpadł przez głupotę (Bin Laden zdaje się wpadł przez nielegalną dobudówkę xD). A wyszło na to, że łysol siedział w swoim domu, o którym wszyscy wiedzieli w tym policja, która już wcześniej go z tego domu zgarnęła. Za to
@Kryspin013 napisała mu, że ma małego fiutka. Łysol pewnie tak ryczał, że ze 100 banknotów poszło na wycieranie łez ()


@marv0oo: to, po typie tak to spłynęło, że najpierw jej odpisał a po kilku godzinach nagrał film z wyjaśnieniem dlaczego nie został zaorany xD