Wpis z mikrobloga

Czy USB c w iPhone zachęciło by ludzi do jego kupna?

  • Tak 25.5% (27)
  • Nie 74.5% (79)

Oddanych głosów: 106

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bardak: a nie czasem psychofanami Androida? ( ͡º ͜ʖ͡º) port iPhone’a to temat w 99% podnoszony przez posiadaczy Androida jako argument przeciw
  • Odpowiedz
@CandyToy: na apple storze czekalem ostatnio 4 dni na wysylke, mimo ze orientacyjny termin podawali za 2-3 tygodnie (po nowym roku). Także polecam tego allegrowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@intat8: Psychofanów to akurat ma apple. A o port ładowania największy problem mają właśnie oni. Wystarczy wleźć w każdą większą dyskusję i widac jaki ból dupy mają o to, że wspaniałe Iphony stracą emejzing port lightning na rzecz USB-C, które tylko czeka na to aby się im zjeb*ć. W zasadzie jakby się wczytać w ich wypowiedzi to wynika, że najwięcej uszkodzonych portów USB-C jest u użytkowników sprzętu Apple. Najwidoczniej takiej
  • Odpowiedz
@Herato: Kto patrzy na port przy kupnie telefonu xd Tak jakby zobaczyć podzespoły telefonu, cenę, wygląd, wszystko pasuje ale ma USB-C i już odpada XD Co za różnica czy podepniesz kabel lightning czy USB c czy micro USB xd Masz przy sobie kabel i tyle. Chyba że ktoś żydzi kabla i np. Lightningu nie ma kto pożyczyć w pracy bo nie ma iPhone
  • Odpowiedz
@Bardak: Bo pamiętają czasy portów USB które się psuły od zwykłego użytkowania i dlatego są na iPhone.

Jak to możliwe, żeby po roku port już się wyrabiał i kabel bujał lekko na boki? xD
W USB C jest to samo.
Albo weź wyczyść ten port USB xD

Ligtning jest extra portem oprócz szybkości.
  • Odpowiedz
wspaniałe Iphony stracą emejzing port lightning na rzecz USB-C, które tylko czeka na to aby się im zjeb*ć.


@Bardak: miałem najpierw telefon z USB-C i ten port się #!$%@?ł, teraz mam iPhone i nie mam żadnych problemów z portem ładowania. Żadnych. Same dane, suche dane techniczne przemawiają za tym że port USB-C jest portem gorszym pod względem fizycznym (łatwiejszy do zniszczenia, zabrudzenia) jak i standaryzacji (nie wszystkie urządzenia pod USB-C
  • Odpowiedz
@aarahon: Nie wiem co wy robicie z tymi portami. Jeszcze ani jednego urządzenia w domu nie miałem ze #!$%@? portem, czy to Micro-usb czy typ-C. A z ludzi z otoczenia to kojarzę tylko dwóch, którzy mieli problem z czego u jednego wlazły jakieś śmieci i wystarczyło dobrze przedmuchać i było dobrze.
  • Odpowiedz
Nie wiem co wy robicie z tymi portami.


@Bardak: używam telefonu. Pracuję fizycznie, żyję aktywnie i mam kontakt z pyłami, opiłkami metalu, wodą, kurzem... nie będę się szczypał co chwilę i myślał - nie wskoczę do wody bo mam telefon w kieszeni. Po co mam się nad tym zastanawiać, telefon jest dla mnie, nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@aarahon: No patrz, też robię na produkcie. Aluminium. Zbytnio się nie spuszczam nad telefonem poza - folia/szkło na ekran i jakieś nienajgorsze etui, od 2016 w zasadzie tylko i wyłącznie spigeny. I raz na jakiś czas wyjąć go z etui i przetrzeć szmatą. I każdy jeden telefon po dwóch latach wygląda u mnie jak nowy.
  • Odpowiedz
@Bardak: u mnie też wygląda jak nowy tylko nie mam problemów z ładowaniem. Samsung z USB-C też wyglądał jak nowy tylko miał problemy z ładowaniem bo jak telefon wpadł mi do mokrego pyłu z płyt mdf to zakleiło się złącze. Iphone nie miał z tym problemów.
  • Odpowiedz
Od lat same Samsungi z przerwą na obecnego Iphona bo ostatnio Samsung nic wartego uwagi nie wypuścił. Mojego ostatniego S9 od prawie dwóch lat matka ciora, czasem po pół dnia używany na kablu a port ładowania nienaruszony.
  • Odpowiedz
@Bardak: i bardzo dobrze. U mnie też nienaruszony jest bo jest mega trwały - w końcu to odlew stalowy przykręcony do obudowy na cztery śruby. Za każdym razem jak go podłączam jest ten satysfakcjonujący klik
  • Odpowiedz