Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły co mogę chcieć i myśleć pozytywnie? Psycholog ustalił, że mam tak myśleć i zastanowić się co chce od życia, ale mi nic z tego nie wychodzi.
Ciąglę nie chcę cierpieć, ale to nie jest pozytywne myślenie.
Jedyne co mógłbym chcieć, to wiadomo, magik

Jakieś rady?

#przegryw ##!$%@? #depresja #terapia #psychologia #qewnakwadracie #pytanie
Pobierz
źródło: comment_16722472063GEZ8kxivvDGZ9odjn0X9Y.jpg
  • 67
@qew12: @qew12: no to skoro nie widzisz sensu życia to w jaki sposób chcesz się wyleczyć ? jak leki w żaden sposób nie działają to jest znak że głowa nie działa jak trzeba, wgl te chodzenie do psychologa to XD z nim to ewentualnie możesz porozmawiać jaka dziś pogoda to już lepiej na terapię chodzić grupową albo 1vs1 jak cię stać, chociaż z nfz też są tacy terapeuci ale terminy
@qew12:

poza żarciem i wypróżnianiem sie


Czerp przyjemność z jedzenia i defekacji. Myśl sobie ciepło o tych czynnościach. Pomyśl sobie, co byś sobie zjadł i jakby to wspaniale później byłoby się wysrać.
Pół-żartem pół-serio.

Skup się na jedzeniu. Tak jak na filmie wytłumaczone.

Może popatrz na necie, co byś zjadł i jak to ugotować i podejdź do tego pozytywnie. Próbuj myśleć pozytywnie, że uda ci się to ugotować.
@qew12: ja bym na twoim miejscu jednak poszedł jeszcze raz do szpitala, bo pewna z laska z neta też była takim spierdoksem w szpitalu zrobili jej elektrowstrząsy i zapieprza jak mały robocik wszystko ją cieszy.
@qew12: Jedynie realne pragnienie to chęć dobrania się do ładnej samicy. Wszystko inne służy temu właśnie celowi. Pracujesz, uczysz się, jesz i przetwarzasz pokarm na energie tylko po to, aby zbliżyć się do samicy. 
Przestań myśleć o sobie jak o człowieku, a zacznij jak o wyrośniętym plemniku, który został wydalony celem znalezienia odpowiedniego jajka i powtórzenia cyklu.
@qew12: No to już coś dobrego do pomyślenia.

Generalnie z tym myśleniem pozytywnie nie chodzi o wymyślanie sobie, co by pozytywnego sobie pomyśleć, ale o to żeby, gdy np.
Przypaliłbyś tę rybę, to zamiast rozmyślać, że jest źle, bo przypaliłeś i że kolejna porażka, i jak tak w ogóle można, że ryba się przypala. To przypaloną panierkę zeskrobać i cieszyć się z jedzenia tego, co się nie przypaliło, a o przypaleniu