Wpis z mikrobloga

@E-DYM: Bo to kasjer, a nie sprzedawca. Ma podać towar, nabić na kasę i odebrać pieniądze. Jak chcesz żeby ci ktoś doradził to taki ktoś musi mieć jakieś większe kompetencje, znać się na towarze i zapewne trzeba mu więcej zapłacić. Wtedy też towar w sklepie będzie droższy ale prawie każdy pójdzie kupić gdzie jest taniej bo to kupują głównie uzależnieni, którzy wiedzą co kupują. Także ten, w takich sklepach nie ma
@E-DYM: mi tam zawsze polecali ale teraz już nie chodzę w takie miejsca bo lepiej zamówić i samemu robić.

Chociaż ja bym się nie zgodził bo tytniowy jest chyba najgorszy. Nie wiem jak można to palić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@E-DYM: niestety często mają oni premie, za sprzedaż produktów jakiejś marki. U mnie w pobliskim punkcie sprzedaży prosząc o liquid zawsze dostawało się Liqua. Pytając o tańsze rozwiązanie, jakim jest zrobienie liquidu samemu to sugerowali też kupić jakieś ich produkty i nie umieli nawet wytłumaczyć jak to mieszać ;)
"- ja osobiście kupuje to, to, aromat który mi odpowiada i mieszam to, jest to tańsze.
- a jak to pani miesza?
@E-DYM: Zwykłe papierosy to gówno, a epapierosy to jeszcze większe gówno dla frajerów. Płacisz pieniądze, żeby wdychać jakiś nieprzebadany syf, #!$%@? od ciebie, uzależniasz się od tego szajsu i w sumie po co?
@Srakiczan: Może i tak. Z tego co mi wiadomo, to substancje w epapierosach nawet nie są dobrze przebadane, więc to może być jeszcze gorszy syf od zwykłych szlugów pomimo ładnego zapaszku. Zresztą jedna i druga używka, to gówno.