Wpis z mikrobloga

- bagażnik z przodu odseparowny od auta, w zime trzyma zimno, zapachy z dala od przestrzeni podróżnych, troche jak sejf bo szybe łatwiej rozbić


Mam Passata b8 sedana. Ile pojemności ma bagażniczek w tej tesli?

- wiem że spalinówki niektóre maja ogrzewanie postojowe ale rzadkość, w elektryku codziennie rano wsiadasz do rozgrzanego auta jak nie szkoda cię 1-2zł żeby go rozgrzać przed jazdą, możesz stac też w miescie zimą na kogoś czekając
@JC97: powtarzam to wielokrotnie - te yoke powinni zablokować w pozycji max 80-90 stopni xd jak w gokartach. moze musi upłynąć kolejna dekada, żeby downy się domyślili z user experience xd najgorsze, ze inni chcą podążać tą ścieżką i np. w Aptera chcą to montowac bez sensu.
Zmiana pasa -skręt 30-45 stopni - zawrót -70-90 stopni. Voila! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam Passata b8 sedana. Ile pojemności ma bagażniczek w tej tesli?


@RobinSchudl: A ja mam Fiata Ducato. Ile ma bagażniczek w tym pasaciku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to w ogóle za porównanie? Chodzi o obecność bagażnika z przodu. Jak jedziesz w trasę to wrzucasz tam graty, do których musisz mieć dostęp natychmiast i nie musisz myśleć o tym jak je układasz.

Webasto i po temacie.


Dodatkowy
@JC97:

Dodatkowy koszt, brak integracji z systemem samochodu.


Całe szczęście, że elektryki nie są droższe od osobówek.

Nie chodzi o dodawanie zasięgu tylko możliwość jazdy bez dotykania hamulca.


Można hamować silnikiem w spalinówce, nie trzeba dotykać hamulca.

180KM w takim klocu to żałośnie mało.


Widać, że nie jeździłeś paskiem. 8s do setki i prędkość maksymalna 230 km/h to zupełny komfort w cywilnym samochodzie. Passat waży 1500 kg więc nie jest to
Całe szczęście, że elektryki nie są droższe od osobówek.


@RobinSchudl: Zależy od segmentu. Taka Tesla 3 nie jest dużo droższa od spalinowej konkurencji jeśli w ogóle jest.

Można hamować silnikiem w spalinówce, nie trzeba dotykać hamulca.


Nie wyhamujesz silnikiem do zera. Hamowanie rekuperacyjne to coś zupełnie innego i w samochodach, w których jest to dobrze rozwiązane nie trzeba w ogóle używać hamulca nawet o tym nie myśląc.

Widać, że nie jeździłeś
@RobinSchudl: No widzisz? Powtarzam, nie ma sensu wydawać hajsu na elektryka

Podam jeszcze więcej wad żebyś przypadkiem nie zmienił zdania:
- taka Tesla Y jest wielka z zewnatrz, wieksza niż moje auto 7osobowe ale to mała w srodku (to raczej 4 osobowe auto), przestrzeń bagazowa jest duża i duzy komfort dla 4 pasażerów ale juz mały komfort dla 5 pasażerów, wsadzenie 5 osobowej rodziny z trójka dzieci w fotelikach to gimnastyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Webasto i po temacie.


Dodatkowy koszt, brak integracji z systemem samochodu.


@JC97: Nowe auta mają zintegrowane Webasto z systemem samochodu, możesz harmonogram ustawiać itp.

Jako niepodważalne zalety elektryków dodałbym dużo lepszą kontrolę trakcji (quattro na śniegu wymięka)


Nie każdy elektryk ma napęd na wszystkie koła
Nie, to nie jest muł. Jeździłem 700 konnymi samochodami. Fajnie, ale do normalnej jazdy passek będący złotym środkiem jest ideolo.


@RobinSchudl: Jest muł. Mam sporo szybszy samochód i uważam, że jest ok, jeździłem wcześniej czymś w okolicach 8s i był po prostu wolny. Niezaładowany jeszcze jakoś, ale wykorzystaj ten potężny bagażnik to robi się nieciekawie.

czyli zeznania użytkowników to pic?


Dawaj link.

Czy trzeba trzymać ręce na kierownicy podczas pracy autopilota?
Żaby dodać do absurdu koleś musiał dokleić filca na przycisk, żeby łatwiej go wyczuć. Ale ten, no, nie jeździłeś z wolantem to się nie wypowiadaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JC97: z tego co widzę na screenie, to gość ma też problem z rozróżnieniem lewej i prawej strony :D
Czy trzeba trzymać ręce na kierownicy podczas pracy autopilota?


@RobinSchudl: Trzeba dotknąc przynajmniej raz na 40 sekund

@Wychwalany: Niektórych rzeczy człowiek nie jest świadomy jak sa super póki ich nie zaznasz i spryskiwacz do kamery jest jedną z nich:) Ja wybierając poprzednie auto skupiałem sie żeby był to automat z tempomatem adaptacyjnym a nawet nie zwrociłem uwagi jak super sa inne rzeczy jak dostep bezkluczykowy, podchodzisz do zamknietego auta z